Komentāri

Diena, kad nogāzās griesti, – tā dažos vārdos var raksturot pirmdienas, 15. februāra, rītā Dagdas ielā izveidojušos krīzes situāciju, kad kādas mājas iedzīvotāji bija spiesti pamest savus mitekļus un meklēt pajumti pie radiem un draugiem. Kāpēc daudzstāvu māja nolaista līdz avārijas stāvoklim?

Galvaspilsētā Rīgā Dagdas ielas 3 nama iedzīvotāji pirmdienas rītā nācās evakuēties, jo starp ēkas pirmo stāvu un pagrabu bija izveidojusies “avārijas situācija”. Proti, kāda pirmā stāva dzīvokļa grīda nebija izturējusi slodzi un iegāzusies pagrabstāvā. Izsauktie glābēji konstatēja, ka gruvešos neviena cilvēka nav, taču māja ir nedroša un visiem jāpamet telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā ēkā daudzi dzīvokļi ir neprivatizēti, līdz ar to arī nevienam nav intereses kaut ko uzturēt kārtībā un, lūk, arī rezultāts.

Foto

 

Kāpēc pagrabstāvā iegāzušies griesti, pārvaldnieka pārstāvji un būvinspekcija varēs atbildēt tikai rīt, taču jau tagad ir aizdomas par nelikumīgu būvniecību – proti, telpu pārveidošanu bez saskaņojuma.

Jau rīt Būvinspekcija un Rīgas Namu pārvaldnieks sola paziņot, kāds tad būs šīs mājas turpmākais liktenis.

Rīgas Namu pārvaldnieka pārstāve Santa Vaļuma norāda, ka šādā situācijā nevarot ļaut iedzīvotājiem palikt mitekļos. Lai arī augstāk dzīvojošajiem varētu šķist, ka nekas traks nav noticis, pat visniecīgākie mājas sagrūšanas riski ir jāuztver nopietni.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl