Komentāri

Bieži vien cilvēku pastaigas pa un gar dzelzceļa sliedēm beidzas ar letālu iznākumu. Diemžēl šim melnajam sarakstam jāpievieno piektdienas pievakarē, Jelgavas pusē, blakus Viesturu ciematam, notikušais nelaimes gadījums, kurā vilciens Rīga-Liepāja izdzēsa 58 gadus vecas sievietes dzīvību.

Bojāgājušās sievietes vīrs stāsta, ka notikušais bijis viens liels pārpratums. Vīrietis uzskata, ka sieva devusies mājup un tuvojošos vilcienu pamanījusi, bet domājusi, ka transports kursē pa blakus esošajām sliedēm, ne tām, pa kurām soļojusi pati.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Reaģējusi uz vilciena šofera raidītajiem signāliem pamājot, ka viss kārtībā. Diemžēl šī ir kļūda, ko vairs neizdosies labot.

Vietējie stāsta, ka sieviete mīlējusi iedzert un pieļauj, ka liktenīgajā vakarā arī nebijusi skaidrā. Iespējamais reibuma stāvoklis un piektdienas tumšais un lietainais vakars jau gadiem iestaigāto ceļu padarījis pavisam svešu.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl