Kārtējā smagā avārija ”melnajā punktā”; astoņi cietušie

1 komentārs

Latvijas Valsts ceļi nesen nāca klajā ar jaunu valsts autoceļu “melno punktu” karti un par vienu no šiem punktiem netālu no Tukuma. Tur vakar notika avārija, kurā cieta astoņi cilvēki.

Šosejas Rīga–Ventspils krustojums ar autoceļu Jelgava–Tukums ir autovadītājiem ne pārāk patīkama vieta. Tie, kuri te brauc regulāri, droši vien zina, ka bieži vien pirms krustojuma virzienā no Tukuma vai Jelgavas pat veidojas sastrēgumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Automašīnas pa Ventspils šoseju brauc ātri un, ja satiksme ir intensīva, izbraukt šo krustojumu ir grūti un gaidīt var nākties diezgan ilgi. Taču pagaidīt ir jēga. To pierāda krustojumā regulāri notiekošās avārijas.

Viena no tām notika arī vakar, kad no Tukuma braucošais Nissan nepalaida pa galveno ceļu virzienā no Rīgas braucošo Mazdu. Rezultāts – astoņi cietuši cilvēki. Savukārt Nissans šodien bija atrodams netālu no nelaimes vietas un izskatījās pilnīgi sadragāts.

Pagaidām tiek pieļauts, ka Nissana šoferis ne tikai nav pamanījis pa galveno ceļu braucošo automobili, bet nav ievērojis arī ceļu satiksmes noteikumus.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl