Kārtējā nelaime Gaiļezera slimnīcas nepabeigtajā dzemdību nama korpusā; šahtā iekrīt pusaudzis

3 komentāri

Gaiļezera slimnīcas nepabeigtajā dzemdību nama korpusā kārtējo reizi notikusi nelaime. 16 gadus vecs puisis kopā ar draugiem dauzījies pa pamestās ēkas stāviem, līdz pieļāvis kļūdu un kritis no vairāku metru augstuma.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja pastāstīja, ka jaunietis ložņājis pa pamestu ēku un no vairāku stāvu augstuma iekritis šahtā. Zēna izvilkšanai piesaistīti ugunsdzēsēji, un viņš ar muguras skriemeļu, iegurņa kaula un kājas lūzumiem nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā arī šodien par mācību stundu laikā Degpunktā komanda sastop pāris jauniešus. Viņi atzīst, ka ziemās retāk, bet, sākoties vasarai, skolēnu te ir ka biezs. Kāds iedzer kādu aliņu, kāds cits kāpelē un skraida, vēl kāds meklē geokachinga punktus.

Pārsvarā šeit nāk no Mežciema vai Juglas – visādi sīkie! Desmit un vienpadsmit gadus vecie staigā te un rāpjas.

Pamestā ēka visvairāk apmeklētājus piesaista brīvdienās, kad šeit ierodas geokačinga jeb slēpņošanas sporta piekritēji, tāpat šeit neatkarīgi no dienas un laika pulcējas narkomāni, bezpajumtnieki un jau minētie skolēni. Pavisam nesen šajā ēkā kāds vīrietis izdarījis pašnāvību, bet 2011. gadā vienā no ēkas šahtām iekritis nepilngadīgs puisis un nogulējis tur sešas stundas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

TOP komentāri

  • Slēpņotājs Gena
    +3 +3 0

    Slēpņotājs Gena

    Geokešeri jeb slēpņotāji šeit sen vairs kā nerādās, nav ko maldināt tautu...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl