Komentāri
Karostas mežu masīvā atrasts miris vīrietis… Policija lūdz palīdzību viņa personības noskaidrošanā!
Foto: LETA

Pamestā bunkura tipa celtnē Liepājas Karostā atrasts miris vīrietis. Policija lūdz palīdzību viņa personības noskaidrošanā.

Šā gada 10. maijā Liepājā, Jātnieku ielas galā, Karostas mežu masīvā, pamestā bunkura tipa celtnē tika atrasts miris vīrietis. Vīrietis ir 55-60 gadus vecs, augums 1,75 m, īsiem, brūnganiem, sirmiem matiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gadījumā, ja minēto vīrieti atpazīstat, lūdzam par to informēt Valsts policijas Liepājas iecirkni pa tālr.: 110, 63404602 vai 63404582.

Foto:

Foto: Valsts polcija

Foto: Valsts polcija

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl