Kāpēc gāja bojā motociklists Brīvības ielā? Policija atklāj savas versijas

Pievienot komentāru
Kāpēc gāja bojā motociklists Brīvības ielā? Policija atklāj savas versijas
Foto: Ekrānuzņēmums

Agrā svētdienas rītā pilsētas centrā neskaidros apstākļos dzīvību zaudējis kāds 27 gadus vecs motobraucējs. Kas šobrīd zināms par šo negadījumu, un kādas ir versijas par nelaimes iemesliem?

Traģiskais negadījums noticis Brīvības ielā, dažus desmitus metru pirms krustojuma ar Stabu ielu. Šobrīd zināms, ka ap astoņiem no rīta virzienā no pilsētas centra uz Juglu netālu viens no otra braukuši četri transportlīdzekļi – motocikls, divi vieglie automobiļi un trolejbuss.

Tieši pirms šā krustojuma motobraucējs vēl precīzi nenoskaidrotu iemeslu dēļ zaudējis kontroli par savu braucamrīku, kritis un guvis nāvējošus ievainojumus.

Skaties foto:

Kāda pagaidām nesaprotama nianse par notikušo ir fakts, ka abi vieglie automobiļi un trolejbuss pēc notikušā turpinājuši ceļu. Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka sabiedriskā transportlīdzekļa vadītāja, izdzirdot neskaidru troksni, gabaliņu tālāk vietā, no kuras vairs nebija redzamas avārijas sekas, piestājusi, taču, tā kā salonā sēdošie pasažieri apgalvojuši, ka trolejbuss nav iesaistīts negadījumā, turklāt uz braucamrīka nav bijušas pamanāmas pilnīgi nekādas sadursmes pēdas, devusies tālāk.

Jāpiebilst, ka šo trolejbusu gan nedaudz vēlāk apturējuši pašvaldības policisti, kuri negadījuma vietā, uzklausot aculiecinieku teikto, sapratuši, ka tas varētu būt kaut kā iesaistīts avārijā. Tādā veidā arī izmeklētajiem izdevies iegūt pasažieru un vadītājas liecības.

Valsts policijā pašreiz notiek aktīva izmeklēšana, un vīri palēnām, soli pa solim rekonstruē šo notikumu, taču jautājumu vēl ir gana daudz. Šobrīd gan izkristalizējusies kāda visai ticama versija. Iespējams, negadījums noticis brīdī, kad motobraucējs, cenšoties apsteigt vieglo automobili un pēc tam, trolejbusu, sastapies ar negaidītu pavērsienu, un, jau atgriežoties kreisajā joslā, viņa priekšā parādījies kāds šķērslis – iespējams, vieglais auto. Tieši tad arī jaunais vīrietis zaudējis kontroli pār braucamrīku un kritis.

Šobrīd gan nav skaidrs, vai motocikls, vēl esot kustībā vai jau pēc kritiena, aizskāris kādu no vieglajiem auto. Tas dotu atbildi uz jautājumu, vai kāds no autobraucējiem ir iesaistīts notikušajā un pametis notikuma vietu, vai tomēr divriteņu spēkrats nokritis starp transportlīdzekļiem un neviens nav pamanījis šausminošo kritienu tieši zem trolejbusa.
Savu versiju par notikušo vaicājām arī sertificētam tiesu ekspertam, kurš savas karjeras laikā pētījis simtiem ceļu satiksmes negadījumu. Vai notikušais tiešām ir nelaimīga apstākļu sakritība?

Skaties video: