Kamēr vīrietis iepērkas, zaglis mēģina noskrūvēt viņa “BMW” spogulīšus

Komentāri
Kamēr vīrietis iepērkas, zaglis mēģina noskrūvēt viņa “BMW” spogulīšus
Foto: Valsts policija

Kamēr vīrietis lielveikalā iepērkas, kāds ļaundaris mēģinājis noskrūvēt viņa “BMW” markas automašīnas spogulīšus.

19. februārī ap pulksten 19.30 kāds “BMW” markas spēkrata īpašnieks atstāja savu auto stāvvietā Rīgā, Lielirbes ielā, un devās uz turpat esošo lielveikalu iepirkties. Kamēr vīrietis iepirkās, uz šo pašu autostāvvietu atbrauca viņa draugs un pamanīja, ka no viņa paziņas spēkrata nepazīstams vīrietis skrūvē nost spogulīti. Drosmīgais cietušā draugs izsauca Valsts policiju, piesteidzās pie ļaundara un ierobežoja viņa pārvietošanās brīvību līdz policistu ierašanās brīdim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri turpat automašīnu stāvvietā 1982. gadā dzimušo aizdomās turēto aizturēja un izņēma lietisko pierādījumu – spogulīti, kuru ļaundaris vēl nebija paspējis noslēpt. Pēc izmeklēšanas darbību veikšanas atsavinātais auto spogulītis tiks atdots tā īpašniekam.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā. Ņemot vērā, ka aizturētais jau iepriekš ir sodīts par automašīnu spogulīšu zādzībām, Valsts policija prasīs tiesai viņu apcietināt. Likumsargi izsaka pateicību cietušā draugam, kurš rīkojās ļoti drosmīgi, aizturot ļaundari.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl