Kamēr vīrietis iepērkas, zaglis mēģina noskrūvēt viņa “BMW” spogulīšus

Komentāri
Kamēr vīrietis iepērkas, zaglis mēģina noskrūvēt viņa “BMW” spogulīšus
Foto: Valsts policija

Kamēr vīrietis lielveikalā iepērkas, kāds ļaundaris mēģinājis noskrūvēt viņa “BMW” markas automašīnas spogulīšus.

19. februārī ap pulksten 19.30 kāds “BMW” markas spēkrata īpašnieks atstāja savu auto stāvvietā Rīgā, Lielirbes ielā, un devās uz turpat esošo lielveikalu iepirkties. Kamēr vīrietis iepirkās, uz šo pašu autostāvvietu atbrauca viņa draugs un pamanīja, ka no viņa paziņas spēkrata nepazīstams vīrietis skrūvē nost spogulīti. Drosmīgais cietušā draugs izsauca Valsts policiju, piesteidzās pie ļaundara un ierobežoja viņa pārvietošanās brīvību līdz policistu ierašanās brīdim.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Notikuma vietā nekavējoties ieradās Rīgas Zemgales iecirkņa policisti, kuri turpat automašīnu stāvvietā 1982. gadā dzimušo aizdomās turēto aizturēja un izņēma lietisko pierādījumu – spogulīti, kuru ļaundaris vēl nebija paspējis noslēpt. Pēc izmeklēšanas darbību veikšanas atsavinātais auto spogulītis tiks atdots tā īpašniekam.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta pirmās daļas – par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Šobrīd aizturētais atrodas izolatorā. Ņemot vērā, ka aizturētais jau iepriekš ir sodīts par automašīnu spogulīšu zādzībām, Valsts policija prasīs tiesai viņu apcietināt. Likumsargi izsaka pateicību cietušā draugam, kurš rīkojās ļoti drosmīgi, aizturot ļaundari.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl