Kamēr vīri strādā mežā, pazūd 350 litri degvielas

Komentāri
Kamēr vīri strādā mežā, pazūd 350 litri degvielas
LETA

Grobiņas pagastā autoceļa malā – cirsmā – laikā, kamēr darbinieki strādā, no mežu izstrādes uzņēmuma dīzeļdegvielas konteinera pazudusi dīzeļdegviela 350 litru apmērā, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāvji.

Materiālie zaudējumi pagaidām tiek noskaidroti. Zādzība notikusi 23. oktobrī, plkst. 00.30 naktī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Aizputē, Kalvenes ielā, uzņēmuma teritorijā tika konstatēts, ka laika posmā no 16. līdz 18. oktobrim no vairākām kravas automašīnu degvielas tvertnēm ir nozagti aptuveni 1000 litri dīzeļdegvielas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl