Komentāri

Kāda sieviete Bolderājā vienu dzīvojamās ēkas kāpņutelpu pārvērtusi par vietu, kurā uzturēties ir neiespējami. Nama iedzīvotāji līdz saviem dzīvokļiem dodas, aizspiežot degunus, jo kāpņutelpā smaka ir neizturama. Iemesls – tantes dzīvoklī izmitinātie kaķi, kas turpat kārto arī savas dabiskās vajadzības.

Tantes mīluļi attiecīgi savas dabiskās vajadzības kārto dzīvoklī, tur, visticamāk, arī vairojas un slimo ar, Dievs vien zina, kādām kaitēm. Cik kaķu tur ir – kaimiņi īsti nezina. Viens ir skaidrs – četrkājaino draugu tantei ir ļoti daudz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sētniece saka, ka tantes dzīvoklī dzīvo piecpadsmit vai divdesmit kaķu. Mājas vecākā saka, ka sieviete pie sevis nevienu nelaiž, izņemot sētnieci, kurai viņa uzticas.

Tuvākā dzīvokļa kaimiņiene sūdzas, ka dzīve šādos apstākļos ir briesmīga. Izskan arī tādi šausmu stāsti par to, ka apsaimniekotāja sūtīti remontstrādnieki sievietes dzīvoklī esot strādājuši ar respiratoriem uz sejas, lai nenosmaktu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl