Komentāri

Piektdienas vakarā Degpunktā komanda bija liecinieki tam kā Rīgā, Valdeķu ielā, kāda neadekvāta sieviete atriebusies kaimiņiem, sadurot automašīnas riepas. Un viss tikai nelielu kāpņu telpā radītu trokšņu dēļ. 

Valdeķu ielā piektdienas vakarā izcēlies pamatīgs tracis. Kāda jauna pāra dzīvokļa durvju slēdzenē kaimiņiene iešļākusi superlīmi un automašīnai ar nazi pārdūrusi riepas. Tas viss tikai tāpēc, ka astoņos vakarā jaunieši krāmējuši mantas – drēbes, sniega dēļus un slēpes, lai jau nākamajā dienā dotos ceļojumā uz Gruziju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Acīmredzot pirmā stāva iemītniecei Gunitai kaut kas nav paticies, un viņa izrēķinājusies ar trokšņotājiem. Un izrādās, ka tā nav pirmā reize, kad sieviete pret kaimiņiem izturas necienīgi. Teju vai visi kaimiņi par Gunitu izsakās neglaimojoši. Daudzi slēpjas no kameras objektīva, bet sakāmais visiem viens.

Vēl divas kaimiņienes Degpunktam atklāj, ka Gunitai jau iepriekš niezējuši nagi aiztikt kaimiņu automašīnas. Viena no sievietēm pat gatava kameras priekšā pastāstīt, kā izgājis viņas meitai, kura atbraukusi ciemos no Dānijas.

Gunitas agresiju kaimiņi skaidro ar to, ka viņa ieņēmusi galvā stulbu domu par to, ka sētā ir sadalītas stāvvietas un tieši vietiņa zem loga ir paredzēta viņas mašīnai. Ja tur automobili novietojis kāds cits, seko izrēķināšanās.

Pēc piektdienas nakts kārtējās riebeklības Gunita beidzot iekritusi. Viņa, durot riepas, sagriezusi roku un asins pēdas palikušas gan uz zemes pie mašīnām, gan uz durvju roktura. Mums sieviete durvis neatver, savukārt atbraukušie policisti nemaz nepamēģina piespiest zvana pogu. Asins paraugi ir paņemti un lieta nodota izmeklētājiem.

Lasi vēl