Kaimiņienes vērība pasargā dzīvokli no apzagšanas

Komentāri
Kaimiņienes vērība pasargā dzīvokli no apzagšanas
Foto: LETA

Lielupes ielā, Rīgā, kāda sieviete pamanījusi, kā pa pirmā stāva balkonu kaimiņienes dzīvoklī ielien svešs vīrietis. Sievietei radās aizdomas, ka vīrietis mēģina apzagt dzīvokli, un viņas aizdomas apstiprinājās.

Sieviete sazinājās ar savu kaimiņieni, kura par notikušo paziņoja policistiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu izbrauca Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki un brīdī, kad zaglis pa pirmā stāva balkonu līda laukā no dzīvokļa, vīrieti aizturēja. Zaglis bija paspējis no dzīvokļa paņemt cietušās naudu, maku, dažādus dokumentus, pasi un pensionāra apliecību.

Policija aizturēto nogādāja Rīgas Kurzemes policijas iecirknī, kur tika noskaidrots, ka vīrietis ir 1984. gadā dzimis, iepriekš jau astoņas reizes tiesāts par zādzībām, kas izdarītas, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā. Vīrietis nesen atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Par 19. jūlijā notikušo gadījumu sākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot dzīvoklī vai citā telpā. Šāds noziegums paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Lasi vēl