Kaimiņi no degošas dārza mājiņas izglābj invalīdu

Komentāri

Kāds invalīds – vīrietis bez kājām nonācis ļoti bīstamā situācijā. Aizdegusies viņa dārza mājiņa un viņš nekādu nav spējis pats no liesmām izglābties. Labi, ka kaimiņi nakts vidū pamanījuši notiekošo.

Aleksandrs dārza mājiņā skanstes ielā dzīvo jau labu laiku. Lai cik skaudri būtu dzīves apstākļi, viņam ir arī kaimiņi – viens no tiem, kāds invalīds nu jau trīs gadus dzīvojis tepat, pārdesmit metru attālumā. Tagad tur, kur bija viņa būda, ir vien apdegušas zemes pleķis. Ugunsgrēks sācies vakar nakts vidū un to pamanījusi Aleksandra mamma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kaimiņi metušies nelaimē nonākušo invalīdu glābt no degošās dārza mājiņas. Darījuši ko spējuši un rezultātā vīrietis tiešām izdzīvojis.

Kaimiņš uztraucas – ja cietušajam izdosies atveseļoties un atgriezties mājās, bez kāju protēzēm viņam nebūs viegla dzīve. Kādreiz valsts piešķirtās protēzes tagad esot sadegušas kopā ar dārza būdiņu.

Kamēr viena vietā dārza namiņš nodeg, tikmēr citā tiek celti jauni. Te dzīvo cilvēki, kuri nevēlās nakšņot patversmēs un labprātāk kaut kā nebūt iztiek paši. Viens no viņiem – Reinis. Viņa namiņā nav apkures, bet viņš saka, ka tas tikai tāds nieks.

Reinis saka – viņš alkoholu nedzerot, lai sasildītos. Tā esot vēl vieglāk nosalt – nemaz nepamani, ka apsaldē rokas vai kājas. Ja dzīvo skaidrā prātā un apkures nav – arī no ugunsgrēkiem neesot ko baidīties.

Sliktāki ir pilsētas jaunieši, kuri reizēm aiz gara laika ienākot ar kādu no dārziņos dzīvojošajiem fiziski izrēķināties. Taču policijai te neviens tad nezvana. Tiek galā paši.

Lasi vēl