Kaimiņi izglābj sievieti, kuru mēģina nožņaugt piedzēries draugs

Komentāri
Kaimiņi izglābj sievieti, kuru mēģina nožņaugt piedzēries draugs
Ilustratīvs foto: David King/Flickr

Kāds 28 gadus vecs vīrietis alkohola reibumā sakašķējies ar savu iereibušo dzīvesbiedri, un sadzīviskais konflikts pāraudzis vardarbībā – vīrietis centies nožņaugt savu draudzeni. Nekārtības izdzirdējuši kaimiņi, kas iesaistījuši policiju.

Cietusī sieviete (23 gadi) tika nogādāta slimnīcā, savukārt agresīvais vīrietis – izolatorā.

Aizturētais jau iepriekš bija sodīts par narkotisko vielu lietošanu, ziņo likumsargu pārstāvji.

Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par slepkavības mēģinājumu. Par šādu noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz divdesmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl