9 komentāri

Darba dienas pusdienlaikā, Kurzemes pārvaldes dežūrdaļā atskanējis palīgā sauciens no kolēģiem, kuri kājām, bija devušies patruļā pa tuvējo apkārtni. Policistiem uzbrucis kāds vīrietis!

Citiem vārdiem sakot, vīrietis, neko daudz nekautrējoties gaišā dienas laikā, neskaitāmu nejaušu garāmgājēju acu priekšā, bija pačurājis turpat pie tuvējā lielveikala trepēm. Protams, policistu teiktais, par to, ka par šādām izdarībām nāksies saņemt protokolu, viņu tikai aizkaitinājis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču jau dežūrdaļā, pamatīgi apreibušais kungs iekūlies krietni vien lielākās nepatikšanās! Brīdī, kad roku dzelžos saslēgto pārkāpēju uzrunājis viens no kārtības sargiem, viņš negaidīti ar savu galvu iesitis pa policista seju. Sitiens bijis negaidīts, ļoti precīzs un stiprs, tādēļ likuma sargs gandrīz zaudējis samaņu.

Foto

Brīdi vēlāk, pašvaldības policijas iecirknī ieradušies arī kolēģi no Valsts policijas un uzbrucējs nodots viņu rokās.

Kriminālpolicijas priekšniece atklāj, ka šāds pārkāpums nav joka lieta un iepriekš, neskaitāmas reizes sodītajam vīrietim, kurš labi pazīstams vai ikvienam vietējās policijas darbiniekam, gaida nopietnas nepatikšanas.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka aizturētais likumpārkāpējs tās pašas dienas laikā nogādāts tuvējā slimnīcā, jo sūdzējies par ķīviņā ar policistiem iegūtām traumām. Jau ārstniecības iestādē, viņš uzrīkojis vēl vienu skandālu un nelielu grautiņu, kā rezultātā, šajā pašā policijas iecirknī ar iesniegumu nācies vērsties arī slimnīcas darbiniekiem. Lai vai kā, šobrīd vīrietis jau atpūšas aiz restēm un, visticamāk, tik drīz viņu brīvībā neredzēt.

Video

TOP komentāri

 • Matīss
  +3 +3 0

  Matīss

  Ārprāc, man tikko palika kauns par lielāko daļu no komentētājiem. Jūs vispār kādreiz esat redzējuši, kā policija un apsardzes darbinieki aiztur likumpārkāpējus? Esat kādreiz aizdomājušies, kāpēc četri policisti nevar savaldīt vienu aizturamo? Atbilde ir ļoti vienkārša- viņi nevar vienkārši ievilkt pa muti un nospārdīt aizturamo personu. Viņi parasti nolauž pie zemes un uzliek rokudzelžus (protams, ir arī izņēmumu situācijas, kurās savādāk, kā iegāzt pa muti nevar.)
  Un gudrīši, kuri saka, ka citur nav kur čurāt- tad varbūt uzrakstat savas adreses- turpmāk izmantosim Jūsu kāpņu telpas, lai atvieglotos. Rīgā, it īpaši centrā ir pietiekami lielveikalu, ēdnīcu, restorānu, klubu, spēļuzāļu ar sabiedriskajām tualetēm.
 • simpsons
  +2 +2 0

  simpsons

  bet tā jau ir reāla problēma, jo nav jau arī kur pačurāt zolīdi, vienreiz ar Rīgā būdams, nu sagribās, un nav nekur publiskās toletes, tikai muņiki dežūrē pa parku. bet man tā gribas čurāt kā acīs cērtās un vēl kāds kilometrs jāvelkas līdz stacijai kur ir publiskā tolete. kā rezultātā man tagad tagad ir trauma, vienmēr kad čurāju man liekas kad dabūšu ar steku pa ribām.
 • Kātd

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl