Kāds policists dabū “pa muti”, jo aizrāda vīrietim, ka čurāt uz ielas nav pieklājīgi

9 komentāri
Kāds policists dabū “pa muti”, jo aizrāda vīrietim, ka čurāt uz ielas nav pieklājīgi

Darba dienas pusdienlaikā, Kurzemes pārvaldes dežūrdaļā atskanējis palīgā sauciens no kolēģiem, kuri kājām, bija devušies patruļā pa tuvējo apkārtni. Policistiem uzbrucis kāds vīrietis!

Citiem vārdiem sakot, vīrietis, neko daudz nekautrējoties gaišā dienas laikā, neskaitāmu nejaušu garāmgājēju acu priekšā, bija pačurājis turpat pie tuvējā lielveikala trepēm. Protams, policistu teiktais, par to, ka par šādām izdarībām nāksies saņemt protokolu, viņu tikai aizkaitinājis.

Taču jau dežūrdaļā, pamatīgi apreibušais kungs iekūlies krietni vien lielākās nepatikšanās! Brīdī, kad roku dzelžos saslēgto pārkāpēju uzrunājis viens no kārtības sargiem, viņš negaidīti ar savu galvu iesitis pa policista seju. Sitiens bijis negaidīts, ļoti precīzs un stiprs, tādēļ likuma sargs gandrīz zaudējis samaņu.

Foto

Brīdi vēlāk, pašvaldības policijas iecirknī ieradušies arī kolēģi no Valsts policijas un uzbrucējs nodots viņu rokās.

Kriminālpolicijas priekšniece atklāj, ka šāds pārkāpums nav joka lieta un iepriekš, neskaitāmas reizes sodītajam vīrietim, kurš labi pazīstams vai ikvienam vietējās policijas darbiniekam, gaida nopietnas nepatikšanas.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka aizturētais likumpārkāpējs tās pašas dienas laikā nogādāts tuvējā slimnīcā, jo sūdzējies par ķīviņā ar policistiem iegūtām traumām. Jau ārstniecības iestādē, viņš uzrīkojis vēl vienu skandālu un nelielu grautiņu, kā rezultātā, šajā pašā policijas iecirknī ar iesniegumu nācies vērsties arī slimnīcas darbiniekiem. Lai vai kā, šobrīd vīrietis jau atpūšas aiz restēm un, visticamāk, tik drīz viņu brīvībā neredzēt.

Video

9 komentāri