Kāds Degpunktā skatītājs sniedz noderīgu padomu, kas var novērst lielu nelaimi!

Komentāri

Ar “Valda metodi” pārveidots dūmu detektors patiesi var izglābt dzīvības un īpašumu no liesmām! Kāds raidījuma Degpunktā skatītājs sniedz padomu, kā pārveidot pārdošanā esošos dūmu detektorus, lai paaugstinātu savu un ģimenes drošību!

2014. gadā ugunsgrēkos bojā gājuši 94 cilvēki, 2015. gadā – 90, šogad – jau 22. Lielākā daļa no viņiem – degšanu nav manījuši, jo gulējuši, vai pamanījuši pārāk vēlu un nav spējuši izkļūt no piedūmotās telpas. Degpunktā skatītāju Valdi no Ogres šie stāsti ne pa jokam satraukuši, tāpēc viņš sazinājās ar raidījuma komandu, lai pastāstītu, kā, viņaprāt, varētu glābt daudzas dzīvības, kā arī daudzus īpašumus no nodegšanas. Pirmkārt, jau ar dūmu detektoru un, otrkārt, ar pēc “Valda metodes” pārveidotu dūmu detektoru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valdim, kuram apkures katls ir pagrabā, ik pa laikam gadoties kāda maza ķeza ar kurināmo. Viņš saka, – ja detektors pīkstētu pašā pagrabā, viņš to nedzirdētu. Tādēļ viņš sistēmu uzlabojis, un tagad – ja pagrabā ir sadūmojums, sirēnas skan ne tikai pagrabstāvā, bet arī telpās, kur parasti atrodas cilvēki!

Valdis saka, –  ar šādu metodi varot izglābt lopus kūtī, malkas šķūnīti vai pat dzērāju kaimiņu. Vajag tikai uzlikt viņam detektoru virs gultas un vadiņu aizvilkt uz apzinīgāka kaimiņa dzīvokli. Tāpat var darīt ar saimniecības telpām.

Ogrēnietis savu veikumu arī demonstrē, radot sadūmojumu pie detektora un pēc tam ved uz dzīvojamajām telpām, kur jau skaļi skan sirēna.

Skaties video!

Lasi vēl