Komentāri

Tukumā šonedēļ likumsargi 200 metrus no sava iecirkņa skrējuši glābt kādu pašnāvnieku. Apjukušais kungs ar cilpu kaklā bija gatavs mesties pāri tilta margām, lai tikai pievērstu sev cilvēku uzmanību.

Pagājušajā gadā Tukumā reģistrētas piecpadsmit pašnāvības, kas ir par diviem letāliem suicīda gadījumiem vairāk nekā 2014. gadā. Arī šis gads sācies nemierīgi. Parastas darba dienas vidū Tukumā uz gaisa tilta pašnāvību draudējis veikt 50 gadus vecs vīrietis.

Iespējams, cietušais šoreiz nemaz nopietni nav apsvēris darīt sev galu, bet vienkārši centās pievērst sev uzmanību un, iespējams, pat vēlējās nonākt Jelgavā Ģintermuižas slimnīcā – tā teikt apārstēties.

Jāpiebilst, ka arī pagājušā gada jūlijā uz šā paša gājēju tilta pašnāvību centās izdarīt kāda sieviete. Toreiz situācija bija daudz dramatiskāka, jo kundze bija jau pārlīdusi otrpus margām un, tikai novēršot viņas uzmanību, policistiem izdevās pietuvoties un viņu satvert. Arī toreiz bija pilnmēness.

Foto

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl