Komentāri

Otrdien, 4. oktobrī, visā pasaulē atzīmē dzīvnieku aizsardzības dienu. Arī raidījums Degpunktā šajā dienā nevarēja palikt vienaldzīgi kādas kundzes lūgumam atrisināt viņas problēmu ar daudzdzīvokļu mājas sētnieci, kura it kā mājas pagrabā iespundējusi kaķu bariņu.

Dzīvnieku draugus mēdz iedalīt divās grupās – kaķu mīļotājos un suņu cienītājos. Ja dzīvojat daudzdzīvokļu namos, tad jūsu mīlestību pret četrkājainajiem var nesaprast apkārtējie. Tā sanācis kādai kundzei Ķengaragā, kura septiņus gadus baro piemājas kaķus. Pirms aukstā laika iestāšanās ķepaiņu iemīļotās pagrabtelpas, kur tie mēdza dzīvoties, tikušas aizmūrētas.

Valija, kurai ļoti rūp kaķu liktenis, stāsta – tagad no gandrīz desmit reiz šeit dzīvojošajiem kaķiem palikuši vien divi, un šiem minkām nu jādraudzējas ar citu māju mīluļiem un jāmeklē siltāka paslēptuve blakus esošajos pagrabos. Tādēļ kaķu mīļotāja ir sašutusi par daudzdzīvokļu nama sētnieci, kas aktīvi iestājas pret klaiņojošu dzīvnieku aprūpi un mēģinot pret sievieti noskaņot kaimiņus. Sētnieci gan raidījums Degpunktā nesatika, taču sētā sastaptie mājas iedzīvotāji nekādu ļaunumu dzīvnieku barošanā nesaskata un kaķus ikdienā pat nemanot. Tāpat arī nekādas traucējošas smakas vai netīrība aiz tiem nepaliekot. Salīdzinot ar citām otrdien apskatītajām sētām, raidījums Degpunktā secina, ka pie Valijas mājas viss šķiet tīrs un kārtīgs.

Foto

 

Noteikti šis stāsts par klaiņojošiem kaķiem un tā saucamajām ”kaķu tantēm” ir pazīstams daudziem Rīgas mikrorajonu iedzīvotājiem un ir gana aprunāta problēma galvaspilsētā.

Video

Lasi vēl