Komentāri

Pelde, šajā laikā, kad aiz loga pamatīgas kupenas, ir pa spēkam tikai retajam! Par to uz savas ādas šorīt pārliecinājies kāds kungs, kurš rīta pusē, visticamāk, grādīgās dziras apreibināts, iegāzies Gaujā pie Valmieras! Ar ko viņam tas beidzies, skaidroja raidījums Degpunktā.

Satrauktas garāmgājējas ziņa par nelaimē nonākušu vīrieti netālu no Gaujas ceturtdienas, 10. novembra, rītā mobilizējusi Valmieras ugunsdzēsējus.

Kad notikuma vietā ieradušies arī kolēģi no “ātrās palīdzības”, vīri ar laivu aizīrušies līdz pārsalušajam, aptuveni piecdesmit gadus vecajam kungam un snieguši viņam roku.

Ekrānuzņēmumi

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā skaidro, ka vīru sastaptajam “peldētājam” nekādas dzīvības briesmas nedraud. Turpat notikuma vietā cietušajam, kuram konstatēta ķermeņa atdzišana, sniegta visa nepieciešamā palīdzība, pēc kā viņš vidēji smagā, taču stabilā stāvoklī nogādāts Vidzemes slimnīcā tālākai ārstēšanai. Tāpat mediķi norāda, ka arī viņiem nav izdevies uzzināt, kā vīrietis nonācis šajā bīstamajā situācijā, tādēļ ziņa par notikušo nodota arī vietējiem likumsargiem.

Lasi vēl