Komentāri
Kāda sieviete kontrabandas cigaretes glabāja dīvānā, ledusskapī un mikroviļņu krāsnī…

Policija aizturējusi sievieti, kura glabāja 11 tūkstošus cigarešu bez akcīzes markām. Sieviete nelegālos smēķus glabāja savā dzīvoklī – gan ledusskapī, gan dīvānā, gan mikroviļņu krāsnī.

Valsts policija saņēma informāciju par kādu 1962. gadā dzimušu sievieti, kura tirgū pārdodot nelegālas cigaretes. Rīgas reģiona Zemgales iecirkņa policisti 6. janvārī Rīgā, Daugavgrīvas ielā, šo personu aizturēja. Viņu pārmeklējot, tika atrastas 2360 cigaretes bez akcīzes markām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas ietvaros policisti pārmeklēja aizturētās sievietes dzīvokli, kur atrada vēl 8640 tabakas izstrādājumu bez akcīzes markām.

Aizturētā jau iepriekš administratīvi sodīta par nelegālo cigarešu glabāšanu un pārdošanu.

Par notikušo uzsākta administratīvā lietvedība. Par šādu likumpārkāpumu fiziskajām personām var tikt piemērots no 70 līdz 700 eiro sods, bet juridiskajām personām — no 70 līdz 7100 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl