Komentāri
Veikalā Rīga Plaza maskās tērpti vīrieši nozog kažokus 188 tūkstošu vērtībā

Seši cilvēki maskās no kāda veikala, tirdzniecības centrā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā nozaguši kažokus 188 tūkstošu eiro vērtībā.

Šā gada 20. novembrī īsi pirms pulksten 4.00 policija saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Mūkusalas ielā. Veikala apsargi ziņoja par kažoku zādzību. Ierodoties notikuma vietā, policijas darbinieki uzzināja, ka ap pulksten 3.25 kādā tirdzniecības centra veikalā sāka darboties signalizācija. Dodoties noskaidrot trauksmes iemeslus, apsargi pamanīja, ka veikalā, kur tirgoja kažokus, notikusi vērienīga zādzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zādzību veikuši seši cilvēki, kuri bija tērpušies maskās, uzvilkuši kapuces un cimdus. Zagļi ar akmeni izsituši veikala evakuācijas durvju stiklu, iekļuvuši veikalā un īsā laika periodā no veikala iznesuši 46 kažokus. Kopējā nozagto kažoku vērtība ir aptuveni 188 tūkst. eiro.

Šobrīd par notikušo ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, kas izdarīta lielā apmērā vai to izdarījusi organizēta grupa. Ļaundariem par šādu noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu uz laiku no diviem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem. Pašlaik turpinās izmeklēšana un noziedznieku meklēšana.

Policija aicina neiegādāties attēlā redzamos kažokus, bet ziņot policijai, ja tie pamanīti tirdzniecībā vai arī ir zināma kažoku atrašanās vieta, zvanot pa tālruņa numuriem: 67208532 vai 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl