Kādā dzīvoklī Vaiņodē uzsprāgst gāzes sistēma

Komentāri

Kādā dzīvoklī Vaiņodē, Tirgoņu ielā, uzsprāgusi gāzes sistēma. Cietušo tuvinieki nevēlējās atklāt, kāpēc notikusi eksplozija.

Pēc sprādziena trokšņa vietējie Vaiņodes iedzīvotāji esot uz brīdi satrūkušies, bet turpinājuši savas ikdienas gaitas un par nelaimi uzzinājuši tikai tad, kad pilsētā parādījušās pirmās glābēju automašīnas, stāsta raidījums Degpunktā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eksplozijas iemesls varētu būt neuzmanība, mainot gāzes baloniņu. Kā vēl viens iemesls varētu tiek minēts arī defekts balona ventilī, noskaidroja Degpunktā komanda.

Eksplozijā traumas guvušais vīrietis un sieviete esot apkārtnē ļoti ieredzēti un cienījami cilvēki, jo agrāk paši strādājuši speciālajos dienestos un palīdzējuši iedzīvotājiem, raidījumam atklāja vietējie iedzīvotāji. Negadījumā cietuši divi cilvēki – 58 gadus veca sieviete, kura ar vidēji smagām traumām nogādāta slimnīcā, un 67 gadus vecs vīrietis, kurš guvis abu roku apdegumus. Abos gadījumos stāvoklis vērtējams kā stabils. Pacienti pēc nelaimes nogādāti Liepājas reģionālajā slimnīcā tālākai palīdzības saņemšanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl