Komentāri

Stāsts par diviem jauniem vīriešiem, kurus policisti saslēguši roku dzelžos pēc tam, kad abi iegriezušies… baznīcā! Izrādās, ka arī šādas vietas nav pasargātas no zagļiem.

Naktī uz piektdienu Zemgales iecirkņa patruļpolicistiem gadījies visai neparasts, taču vienlaikus veiksmīgs “ķēriens”. Viņi klusajās ieliņās sastapušies ar diviem ļoti aizdomīgiem jauniešiem, no kuriem viens stūmis velosipēdu, bet otrs stiepis diezgan smagu somu.

Lai arī neviens vēl nebija vērsies policijā ar ziņu par kādu līdzīgu noziegumu, kārtības sargi aicinājuši abus jaunos vīriešus līdzi uz Rīgas Kurzemes iecirkni, savukārt kolēģi tikmēr devušies ielās, lai apbraukātu tuvējās baznīcas. Meklējumi beigušies Slokas ielā, kur inspektori sastapušies ar mācītāju, kurš vēlajā nakts stundā iznācis pretī atnācējiem.

Kriminālpolicijas priekšniece neslēpj, ka šobrīd izmeklētājiem vēl jānoskaidro, kādā veidā noziedznieki iekļuvuši telpās – no tā, vai ļaundari atmūķējuši durvis, vai tās tomēr palikušas neaizslēgtas būs atkarīgs arī sods, kādu abiem nāksies saņemt.

Tā kā kārtības sargiem ir pamats aizdomām, ka abi kramplauži bez sirdsapziņas pārmetumiem varētu arī turpināt savus sirojumus, turklāt ir skaidrs, ka tiem nekas nav svēts, jau rīt kriminālpolicisti lūgs tiesu abus apcietināt.

Lasi vēl