Komentāri

Stāsts par diviem jauniem vīriešiem, kurus policisti saslēguši roku dzelžos pēc tam, kad abi iegriezušies… baznīcā! Izrādās, ka arī šādas vietas nav pasargātas no zagļiem.

Naktī uz piektdienu Zemgales iecirkņa patruļpolicistiem gadījies visai neparasts, taču vienlaikus veiksmīgs “ķēriens”. Viņi klusajās ieliņās sastapušies ar diviem ļoti aizdomīgiem jauniešiem, no kuriem viens stūmis velosipēdu, bet otrs stiepis diezgan smagu somu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī neviens vēl nebija vērsies policijā ar ziņu par kādu līdzīgu noziegumu, kārtības sargi aicinājuši abus jaunos vīriešus līdzi uz Rīgas Kurzemes iecirkni, savukārt kolēģi tikmēr devušies ielās, lai apbraukātu tuvējās baznīcas. Meklējumi beigušies Slokas ielā, kur inspektori sastapušies ar mācītāju, kurš vēlajā nakts stundā iznācis pretī atnācējiem.

Kriminālpolicijas priekšniece neslēpj, ka šobrīd izmeklētājiem vēl jānoskaidro, kādā veidā noziedznieki iekļuvuši telpās – no tā, vai ļaundari atmūķējuši durvis, vai tās tomēr palikušas neaizslēgtas būs atkarīgs arī sods, kādu abiem nāksies saņemt.

Tā kā kārtības sargiem ir pamats aizdomām, ka abi kramplauži bez sirdsapziņas pārmetumiem varētu arī turpināt savus sirojumus, turklāt ir skaidrs, ka tiem nekas nav svēts, jau rīt kriminālpolicisti lūgs tiesu abus apcietināt.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 5

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl