Kad ”baltās pelītes” sakāpj ielas malā novietotajos auto

0 Komentāru
Kad ”baltās pelītes” sakāpj ielas malā novietotajos auto
FOTO: SCANPIX

Vakar vakarā, tikai pāris minūtes pirms desmitiem, Ziemeļu pārvaldes darbinieki saņēmuši ziņu par kādu manāmi iereibušu, agresīvu vīrieti, kurš Vecmīlgrāvi demolē ielas malā novietotos auto.

Vīrietis, kurš izsaucis policiju norādījis uz kādu kungu, kurš tumsas aizsegā ārdījies pie kādas ielas malā novietotas Mazdas automašīnas. Automašīnai jau bija norautas numura zīmes, logu tīrītāju slotiņas, kā arī redzamas pamatīgas buktes, gan uz jumta, gan motora pārsega.

Rezultātā, neskaitāmu aculiecinieku priekšā, policistiem neatlika nekas cits kā raženo vīru nogāzt zemē un pielietojot elektrošoka pistoli, saslēgt roku dzelžos.

Pagaidām policistiem nav izdevies noskaidrot agresīvā kunga motīvus, metoties cīņā ar ielas malā stāvošo auto. Aizturēšanas brīdi, kungs atradies vairāku promiļu reibumā, tādēļ komunikācija ar izmeklētāju sagādājusi pamatīgas grūtības.

Lai arī kādi būtu šie kunga motīvi demolējot svešo auto, šobrīd viņam jārēķinās, ne tikai ar stāšanos tiesas priekšā, bet arī ar pamatīgiem izdevumiem. Vīrietim nāksies apmaksāt, gan sabojātās Mazdas, gan iespējams citu, šajā vakarā apskādēto auto remontu.

0 Komentāru