Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem tāds darbs – steigties, jo pacientiem katra sekunde var būt svarīga. Diemžēl reizēm steiga rada riskantus brīžus un avārijas. Rīgā, Lielvārdes ielā, noticis negadījums, kur “ātrās palīdzības” mediķiem bija nepieciešama pašu kolēģu palīdzība.

Steidzoties uz izsaukumu, šodien pēcpusdienā Ieriķu un Lielvārdes ielas krustojumā avarēja neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu “busiņš”, kas sadūrās ar vieglo automašīnu “Fiat”. Dakteri brauca no Biķernieku ielas puses, kamēr “Fiat” šoferis virzienā uz Mēbeļu namu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vieglās automašīnas šoferis saka, ka braucis pie zaļā luksofora signāla, bet”ātrie” pie sarkanā un bez skaņas signāliem. Mūzika puisim mašīnā neesot skanējusi, tāpēc esot diezgan drošs, ka bijis tieši tā.

Notikuma vietā sastaptie policisti saka, – avārijas apstākļi ir neskaidri, tāpēc uz vietas izdarīt kaut kādus secinājumus šobrīd nevar. Tiks veikta rūpīga izmeklēšana, un jāsaka, ka vairums šādu gadījumu beidzas ar abpusēju šoferu vainu.

Jāpiebilst, ka viens no “ātrajā palīdzībā” esošajiem dienesta darbiniekiem tomēr nonācis slimnīcā, taču pēc sākotnējām ziņām traumas nav smagas. Kas attiecas uz automašīnām – gan mediķu auto, gan firmas “Sanitex” īpašums ir apdrošināti.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl