Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem tāds darbs – steigties, jo pacientiem katra sekunde var būt svarīga. Diemžēl reizēm steiga rada riskantus brīžus un avārijas. Rīgā, Lielvārdes ielā, noticis negadījums, kur “ātrās palīdzības” mediķiem bija nepieciešama pašu kolēģu palīdzība.

Steidzoties uz izsaukumu, šodien pēcpusdienā Ieriķu un Lielvārdes ielas krustojumā avarēja neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu “busiņš”, kas sadūrās ar vieglo automašīnu “Fiat”. Dakteri brauca no Biķernieku ielas puses, kamēr “Fiat” šoferis virzienā uz Mēbeļu namu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vieglās automašīnas šoferis saka, ka braucis pie zaļā luksofora signāla, bet”ātrie” pie sarkanā un bez skaņas signāliem. Mūzika puisim mašīnā neesot skanējusi, tāpēc esot diezgan drošs, ka bijis tieši tā.

Notikuma vietā sastaptie policisti saka, – avārijas apstākļi ir neskaidri, tāpēc uz vietas izdarīt kaut kādus secinājumus šobrīd nevar. Tiks veikta rūpīga izmeklēšana, un jāsaka, ka vairums šādu gadījumu beidzas ar abpusēju šoferu vainu.

Jāpiebilst, ka viens no “ātrajā palīdzībā” esošajiem dienesta darbiniekiem tomēr nonācis slimnīcā, taču pēc sākotnējām ziņām traumas nav smagas. Kas attiecas uz automašīnām – gan mediķu auto, gan firmas “Sanitex” īpašums ir apdrošināti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl