Komentāri

Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem tāds darbs – steigties, jo pacientiem katra sekunde var būt svarīga. Diemžēl reizēm steiga rada riskantus brīžus un avārijas. Rīgā, Lielvārdes ielā, noticis negadījums, kur “ātrās palīdzības” mediķiem bija nepieciešama pašu kolēģu palīdzība.

Steidzoties uz izsaukumu, šodien pēcpusdienā Ieriķu un Lielvārdes ielas krustojumā avarēja neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķu “busiņš”, kas sadūrās ar vieglo automašīnu “Fiat”. Dakteri brauca no Biķernieku ielas puses, kamēr “Fiat” šoferis virzienā uz Mēbeļu namu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vieglās automašīnas šoferis saka, ka braucis pie zaļā luksofora signāla, bet”ātrie” pie sarkanā un bez skaņas signāliem. Mūzika puisim mašīnā neesot skanējusi, tāpēc esot diezgan drošs, ka bijis tieši tā.

Notikuma vietā sastaptie policisti saka, – avārijas apstākļi ir neskaidri, tāpēc uz vietas izdarīt kaut kādus secinājumus šobrīd nevar. Tiks veikta rūpīga izmeklēšana, un jāsaka, ka vairums šādu gadījumu beidzas ar abpusēju šoferu vainu.

Jāpiebilst, ka viens no “ātrajā palīdzībā” esošajiem dienesta darbiniekiem tomēr nonācis slimnīcā, taču pēc sākotnējām ziņām traumas nav smagas. Kas attiecas uz automašīnām – gan mediķu auto, gan firmas “Sanitex” īpašums ir apdrošināti.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl