Komentāri

Kā rīkotos jūs, ja zinātu, ka jūs meklē vai visi šīs valsts likumsargi? Bēgtu, slēptos vai vienkārši ignorētu to un paļautos uz veiksmi? Padomu varētu pajautāt nākamā stāsta varonim…

Galvaspilsētas kārtības sargu ikdienā gadās visdažādākie izsaukumi un noziedznieku tvarstīšana nebūt nav viņu vienīgais pienākums. Nereti policisti steidz sargāt arī iedzīvotāju mieru. Tā nu policija saņēma izsaukumu par kādu trokšņotāju, kurš neļāva atpūsties kaimiņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ekrānuzņēmumi

Kad policisti ieradušies notikuma vietā un nonākuši pie izsaucēja norādīta trokšņotāja mitekļa, nekādas skaņas vairs nebija dzirdamas, taču kārtības sargi vēlējušies noskaidrot, kas tad tur īsti noticis, tādēļ pieklauvējuši pie durvīm. Izrādās, ka trokšņotājs bijis kāds meklēšanā izsludināts vīrietis.

Tā nu policijas meklētajam vīrietim, kurš nevis kaut kur slapstījies, bet gan mierīgā garā labiekārtojis savu mitekli, nācies pamest iesākto un bija nekavējoties jādodas līdzi inspektoriem.

Par lielu pārsteigumu, aizturētais nav ne pretojies, ne kā citādi licis šķēršļus policistu darbam un paklausīgi sekojis inspektoriem uz Valsts policijas Rīgas Latgales iecirkni, kur kādu laiciņu nācies pavadīt aiz restēm.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl