1 komentārs
”Jūsu tuvinieks nonācis nelaimē” – Liepājā no pensionāriem izkrāpj lielas naudas summas
FOTO: LETA

Valsts policija aicina uzmanīties no krāpniekiem, kuri uzdarbojas Liepājā. Kopš pagājušās ceturtdienas ir reģistrēti divi naudas izkrāpšanas gadījumi no vecāka gadagājuma cilvēkiem.

Pagājušo ceturtdien, 10. novembrī, policijā tika saņemta informācija, ka Rojas ielā 82 gadus vecai kundzei nenoskaidrots vīrietis un sieviete izkrāpa naudu – 300 eiro. Aizvakar, 14. novembrī, policijā vērsās 80 gadus vecs vīrietis, no kura Eduarda Tisē ielā nenoskaidrota persona izkrāpa 550 eiro.

Abos gadījumos izkrāpšanas veids bijis ļoti līdzīgs, un abos gadījumos vainīgie izvēlas vecāka gadagājuma cilvēkus. Krāpnieki apgalvo, ka nauda vajadzīga, lai nomaksātu kāda tuvinieka slimnīcas izdevumus. Tā kā viņiem esot tikai dolāri, kurus slimnīca neņemot pretī, krāpnieki lūdz personām iedot vairākus simtus eiro. Ķīlā tiek atstāts maisiņš vai soma, kur it kā esot dolāri, bet patiesībā, kā, piemēram, bija pirmajā gadījumā – iekšā ir tikai limonādes pudelīte.

Pārsteidzoši, ka cietušie paši ieaicina krāpniekus savā dzīvoklī, lai paņemtu naudu, jo līdzi viņiem tik lielas summas nav. Šobrīd pēc cietušo liecībām ir zināms, ka ar šīm pretlikumīgām darbībām nodarbojas vīrietis un sieviete, kuri pārvietojas ar automašīnu. Viņi savus upurus izvēlas uz ielas, kur arī cenšas tos apvārdot.

Valsts policija aicina būt ļoti piesardzīgiem un neuzķerties uz krāpnieku mēģinājumiem izvilināt naudas summas, un, ja tomēr krāpšanas mēģinājums ir noticis vai nauda tiešām ir izkrāpta, ziņot par to policijai.

Īpašu vērību šai lietai būtu jāpievērš vecāka gadagājuma cilvēkiem, tāpēc brīdiniet savas mammas un tētus, vecmammas un vectēvus, lai pasargātu viņus no kļūšanas par krāpnieku upuriem.

TOP komentāri

  • erina
    0 0 0

    erina

    Laikam cilvēki neko neskatās un neklausās latviski, to stāsta tik bieži!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl