Jūrmalas lielveikalā ālējās bruņots vīrietis

Autors: Ieva Vārna

Komentāri
Jūrmalas lielveikalā ālējās bruņots vīrietis
FOTO: LETA

Notikumi risinājušies, 18. maija, pēcpusdienā, kad Lielupes Rimi ieradies kāds vīrietis un viņa pavadone. Kā stāsta cilvēki – viņš ar draudzeni tūdaļ devies uz picēriju, kur apsēdies un pasūtījis alu. Uzvedies viņš ne pārāk labi, kā var noprast, jau bijis piedzēries un konfliktējis ar darbiniekiem.

Picērijas personāls nav nojautis, ka dzērušajam, viegli aizkaitināmajam vīrietim pie sāniem ir ierocis. Tas atklājies, tikai skatoties videonovērošanas kameru ierakstus. Turklāt dzērušais klients kādā lielveikala tirgotavā mēģinājis arī paveikt zādzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādā brīdī vīrietis kaut kur aizgājis un atgriezies jau ar somu, aizturot viņu, izrādījās, ka tur ir vēl viens ierocis. Kāpēc viņš to paņēma uz veikalu, kāds bija viņa plāns, nezina neviens, taču drīz vien tas beidzās, kad vīrietis devās uz, iespējams, savu automašīnu un ar ieroci mēģināja izsist tai stiklu. Viņu jau iepriekš bija ievērojuši pašvaldības policisti, un, redzot, kas dzērušajam tipam rokās, metās viņu aizturēt.

Vīrietis pārsteidzoši mierīgi reaģēja uz aizturēšanu, vērojot viņa uzvedību, cilvēki sāka pat izteikt pieņēmumus, ka viņš, iespējams, pats ir policijas darbinieks.

Likumsargi pieņēmumu neapstiprināja un nenoliedza, viņi aizbildinājās ar izmeklēšanas interesēm un par notikušo nesniedza pilnīgi nekādus komentārus.

Arī par to kādi bija atrastie ieroči, un vai no tiem bija iespējams šaut. Tikmēr lielveikala darbinieki vēl aizvien jūtas šokēti – viņi labu laiku pavadījuši vienā telpā ar agresīvu un pamatīgi bruņotu cilvēku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl