Jūrmalas lielveikalā ālējās bruņots vīrietis

Autors: Ieva Vārna

0 Komentāru
Jūrmalas lielveikalā ālējās bruņots vīrietis
FOTO: LETA

Notikumi risinājušies, 18. maija, pēcpusdienā, kad Lielupes Rimi ieradies kāds vīrietis un viņa pavadone. Kā stāsta cilvēki – viņš ar draudzeni tūdaļ devies uz picēriju, kur apsēdies un pasūtījis alu. Uzvedies viņš ne pārāk labi, kā var noprast, jau bijis piedzēries un konfliktējis ar darbiniekiem.

Picērijas personāls nav nojautis, ka dzērušajam, viegli aizkaitināmajam vīrietim pie sāniem ir ierocis. Tas atklājies, tikai skatoties videonovērošanas kameru ierakstus. Turklāt dzērušais klients kādā lielveikala tirgotavā mēģinājis arī paveikt zādzību.

Kādā brīdī vīrietis kaut kur aizgājis un atgriezies jau ar somu, aizturot viņu, izrādījās, ka tur ir vēl viens ierocis. Kāpēc viņš to paņēma uz veikalu, kāds bija viņa plāns, nezina neviens, taču drīz vien tas beidzās, kad vīrietis devās uz, iespējams, savu automašīnu un ar ieroci mēģināja izsist tai stiklu. Viņu jau iepriekš bija ievērojuši pašvaldības policisti, un, redzot, kas dzērušajam tipam rokās, metās viņu aizturēt.

Vīrietis pārsteidzoši mierīgi reaģēja uz aizturēšanu, vērojot viņa uzvedību, cilvēki sāka pat izteikt pieņēmumus, ka viņš, iespējams, pats ir policijas darbinieks.

Likumsargi pieņēmumu neapstiprināja un nenoliedza, viņi aizbildinājās ar izmeklēšanas interesēm un par notikušo nesniedza pilnīgi nekādus komentārus.

Arī par to kādi bija atrastie ieroči, un vai no tiem bija iespējams šaut. Tikmēr lielveikala darbinieki vēl aizvien jūtas šokēti – viņi labu laiku pavadījuši vienā telpā ar agresīvu un pamatīgi bruņotu cilvēku.

0 Komentāru