Komentāri

Bijušais Jūrmalas ātrās palīdzības valdes loceklis, kukuļdošanās apsūdzētais Normunds Pīrants, šodien savā pēdējā vārdā lūdza tiesu nelikt viņu cietumā, lai varētu parūpēties par ģimeni.

Pīrants savu vainu atzina daļēji, un lūdza piemērot viņam ar brīvības atņemšanu nesaistītu sodu. Apsūdzētais centās tiesu iežēlināt sakot, ka ir galvenais apgādnieks vairākiem bērniem, turklāt ārpus kukuļdošanas epizodes likumu nekad nav pārkāpis. Jāatgādina, ka Pīrants līdz ar bijušo Jūrmalas mēru Raimondu Munkevicu 2010. gadā centās ar 5000 latu piekukuļot domnieci Ivetu Blauu, lai nodrošinātu, ka Munkevics iztur plānoto neuzticības balsojumu. Pīrants esot nodevis naudu, bet Munkevics piedāvājis Blauai amatu domē. Pretstatā Pīrantam, bijušais mērs savu vainu joprojām pilnībā noliedz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es vienkārši nepieļauju to, ka politiskā amata piedāvājums deputātam no domes priekšsēdētāja puses ieņemt domes priekšsēdētāja vietnieka amatu ir noziegums,” saka Munkevics.

Prokurore abiem apsūdzētajiem bija prasījusi reālu brīvības atņemšanu, Munkevicam uz pieciem, bet Pīrantam uz četriem gadiem. Spriedumu tiesa pasludinās ceturtdien. Jāpiebilst, ka tas būs jau otrais pirmās instances tiesas spriedums šajā gandrīz sešus gadus ilgušajā izmeklēšanā. Pērn janvārī Jūrmalas tiesa abus atzina par vainīgiem, bet lietu nācās atsākt no nulles, jo visas trīs tiesneses pārkāpa apspriedes noslēpumu.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl