Jūrmalā uz ietves uzstumta automašīna notriec divas gājējas

0 Komentāru
Jūrmalā uz ietves uzstumta automašīna notriec divas gājējas
Foto: Neil Turner/flickr

Ceturtdien Jūrmalā pēc divu automašīnu sadursmes vien no tām tika uzstumta uz ietves, kur notrieca divas jaunietes.

Valsts policija informēja, ka automašīna Volvo V40, kuru vadīja pagaidām neidentificēts vadītājs, braucot pa Jurģu ielu, krustojumā ar Raiņa ielu, izbrauca uz galvenā ceļa, kur sadūrās ar automašīnu Dacia Logan. Pēc sadursmes automašīna Dacia tika uzstumta uz ietves, kur notrieca 1997. un 1998. gadā dzimušas jaunietes. Abas cietušās ar traumām nogādātas slimnīcā. Automašīna Volvo aizbrauca no notikuma vietas. Patlaban policijas darbinieki noskaidro personu, kura vadīja automašīnu Volvo.

Savukārt Rīgā, Slokas ielā, 1984. gadā dzimusi sieviete ar automašīnu VW notrieca gājēju, 1955. gadā dzimušu vīrieti, kurš ar traumām nogādāts slimnīcā.

Madonas novadā, autoceļa Bērzaune-Ērgļi 12. kilometrā, automašīna Škoda Fabia, kuru vadīja 1992. gadā dzimusi sieviete, nobrauca no ceļa un apgāzās. Ceļu satiksmes negadījumā cieta transportlīdzekļa vadītāja, kura ar traumām nogādāta slimnīcā.

Kopumā pagājušajā diennaktī Latvijā reģistrēti 37 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši četri cilvēki. Rīgas reģionā reģistrētas 18 avārijas, kurās cietuši trīs cilvēki.

Tāpat Ceļu policijas darbinieki pagājušajā diennaktī Latvijā aizturējuši četrus autovadītājus, kuru organismā alkohola koncentrācija pārsniegusi atļauto normu. Rīgas reģionā nav aizturēts neviens iereibis autovadītājs.

0 Komentāru