Jūrmalā uz ielas aiztur kādu vīrieti, kurš tirgo narkotikas

Komentāri
Jūrmalā uz ielas aiztur kādu vīrieti, kurš tirgo narkotikas
Foto: Valsts policija

Valsts policija bija saņēmusi operatīvo informāciju par kādu vīrieti, kurš Jūrmalas iedzīvotājiem tirgojot narkotikas.

Pārbaudot saņemto informāciju, Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas darbinieki noskaidroja viņa iespējamo atrašanās vietu un vakar, 6. oktobrī, devās Rīgas mikrorajonu Purvciemu, lai viņu aizturētu. Tiesa, aizturēšana nenotika bez starpgadījumiem. Proti, aizdomās turamais vīrietis, kurš tobrīd atradās uz ielas, pamanīja tuvojošos policistus un metās bēgt. Par spīti vīrieša mēģinājumam aizbēgt, policistiem izdevās viņu panākt un aizturēt. Pie 1981. gadā dzimušā vīrieša tika atrasti astoņi grami amfetamīna, informē likumsargi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot operatīvo darbu, policisti noskaidroja, ka minētais vīrietis narkotikas iegādājies no kāda 1968. gadā dzimuša vīrieša, kurš arī uzturas Rīgā. Vakar pēc pulksten 23 Jūrmalas iecirkņa policisti arī šo personu netālu no viņa dzīvesvietas aizturēja. Veicot kratīšanu viņa dzīvoklī Iļģuciemā, policisti atrada un atsavināja desmit gramu amfetamīna, kā arī 500 eiro, kuri, visticamāk, iegūti no narkotiku realizēšanas.

Abi aizturētie jau iepriekš sodīti. Jaunākais no viņiem iepriekš nonācis policijas redzeslokā par narkotisko vielu neatļautu lietošanu un glabāšanu. Savukārt otrs vīrietis iepriekš sodīts par narkotiku realizāciju un smagu miesas bojājumu nodarīšanu.

Saistībā ar notikušo pret abiem aizturētajiem uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu realizācijas nolūkā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl