Jūrmalā tiek veikti reidi un aizturētas vairākas personas

1 komentārs
Jūrmalā tiek veikti reidi un aizturētas vairākas personas
LETA

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa policisti piektdienas, 29. janvāra, vakarā veica profilaktisko reidu. Tas vainagojies ar panākumiem, un aizturētas vairākas personas.

Tā laikā tika aizturēts kāds 1975. gadā dzimis vīrietis, pie kura policisti atrada un atsavināja 0,4 gramus heroīna, un 1986. gadā dzimusi sieviete, kurai līdzi bija 0,2 grami karfentalina. Pret abām personām tika uzsākts kriminālprocess par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat reida laikā tika apzinātas vairākas aizdomīgas personas, tostarp kāds 1978. gadā dzimis vīrietis. Likumsargi vīrietim lūdza uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, taču viņš, atrodoties reibumā, kļuvis agresīvs un pretojies policijas darbiniekiem, pēcāk sabojājot arī pašvaldības policijas automašīnu. Aizturētajam vīrietim tika izrakstīts administratīvo pārkāpumu protokols par nepakļaušanos policijas darbiniekam, kā arī uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu bojāšanu.

Savukārt vakar, 31. janvārī, Jūrmalas iecirkņa policisti saņēma izsaukumu uz kādu veikalu Kauguros, kur nozagts kažoks. Pateicoties iepriekš veiktajam reidam un vairākām apzinātajām personām, policisti īsā laika posmā atpazina un aizturēja aizdomās turamo – 1982. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais atzina savu vainu zādzībā. Pret viņu tika uzsākts kriminālprocess.

Tāpat nedēļas nogalē likumsargi saņēma informāciju par zādzību, kas notikusi kādā iestādē Vaivaros. Nezināms ļaundaris bija iekļuvis iestādes darbinieka kabinetā un no somas nozadzis maku. Ļaundara personības noskaidrošanas procesā policisti konstatēja, ka aizdomās turamais ir kāds profilaktiskā reida laikā pārbaudīts 1975. gadā dzimis vīrietis. Likumsargi viņu aizturēja. Pret aizturēto, kurš atzina savu vainu zādzībā, tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpās.

Jāteic, ka visas aizturētās personas jau iepriekš bija nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar mantiska rakstura noziegumiem vai narkotisko vielu lietošanu un glabāšanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl