Komentāri
Jūrmalā soliņus huligāni apkrāsojuši ar naidu kurinošiem saukļiem, piemēram, “nāvi okupantiem”
Foto avots: Jānis Kuzins

Jūrmalā huligāni apskādējuši ģērbtuves, kā arī soliņus, uz tiem uzpūšot stencilus ar uzrakstiem “Russia fu*k off”, kā arī “Nāvi krievu okupantiem” (Cмерть русским оккупантам – krievu val.), ziņo aculiecinieki.

Ar šādiem uzrakstiem “izdaiļoti” vairāki soliņi un ģērbtuves Mellužos un Dzintaros. Taču, iespējams, ka apskādēti bija arī citi soliņi citviet Jūrmalā, ziņo aculiecinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Incidents noticis jūnija beigās, ap Jāņiem. Savukārt 26. jūnijā Jūrmalas domes bijušais deputāts Jānis Kuzins rakstījis iesniegumu kā Drošības policijā (DP) par naida kurināšanu, tā Valsts policijā par huligānismu.

DP par naida kurināšanu lieta nav uzsākta – lai arī DP saskata, ka uzraksti ir neētiski, negatīvi un demokrātiskā sabiedrībā nepieņemami, tomēr naida kurināšana tur nav saskatīta tādā apmērā, ka varētu ierosināt krimināllietu, portālam Skaties.lv pauda Jūrmalas domes bijušais deputāts Jānis Kuzins. Tāpat, saskaņā ar viņa sacīto, DP nav zināmas personas, kas to paveikušas un būtu sodāmas. Valsts policija ir sākusi lietu par huligānismu.

Patlaban Jūrmalas dome uzrakstus jau ir nomazgājusi vai aizkrāsojusi.

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Foto avots: Jānis Kuzins

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl