Jūrmalā piecus gadus vecs puisītis iekrīt atvērtā kanalizācijas akā

0 Komentāru
Jūrmalā piecus gadus vecs puisītis iekrīt atvērtā kanalizācijas akā
FOTO: Flickr

Vakar nepatīkamu gadījumu piedzīvojusi kāda māmiņa, un viņas piecus gadus vecais dēls, Jūrmalā. Viņu pastaigu pārtraukusi kāda kanalizācijas aka.

Tā kā Kauguros šobrīd noris ceļa remontdarbi uz tuvāko sabiedriskā transporta pieturu abi gājuši pa ceļa nomali. Māte, tuvāk brauktuvei, bet viņas atvase pa apstādījumiem.

Kādā mirklī, māte sajutusi spēju rāvienu, bet puika izsprucis no viņas tvēriena un burtiski pazudis zem zemes. Kā izrādās, zēns ievēlies kādā bez vāka esošā kanalizācijas akā.

Drosmīgā, bet pamatīgi pārbiedēta māte metusies glābt savu bērnu un jau pēc mirkļa viņš, lai arī līdz viduklim slapjš, tomēr veiksmīgi izvilkts no slazda.

Daudz negaidot, sieviete piezvanījusi uz vietējo policiju, pastāstījusi par notikušo, bet pati kopā ar izmirkušo bērnu skrējusi uz mājām, kurp vēlāk izsaukti arī mediķi.

Jūrmalas policisti par šo negadījumu uzsākuši pārbaudes lietu un jau nākamajā dienā sazinājušies, gan ar cietušā bērna māti, gan būvniekiem, kuri šobrīd veic ceļu remontdarbus netālu no notikuma vietas.

Kā izrādās, vaļējās kanalizācijas lūkas, nav gluži strādnieku nolaidība, bet gan, vēl nenoskaidrotu metāla zagļu nedarbs.

Neskatoties uz to, ka šīs akas nav būvnieku atbildības zonā, uzzinot par notikušo, jau nākamajā dienā nozagto vāku vietā, par uzņēmuma līdzekļiem uzstādīti jauni.

Jūrmalas policisti apstiprina būvnieku teikto, kā arī uzslavē uzņēmuma rīcību, parūpējoties par to, lai šajā vietā nenotiktu vēl kāds negadījums.

Neskatoties uz to, ka par šo nelaimes gadījumu nav ierosināts kriminālprocess, policisti sola rūpīgi pārbaudīt visus notikušā apstākļus. Ja būs tāda nepieciešamība vai atklāsies, ka nelaimes gadījums, noticis kāda nolaidības dēļ, lietas statuss tiks nekavējoties mainīts.

Likuma sargi arī pārbauda vietas, kur varētu nonākt Kauguros nozagtie kanalizācijas lūku vāki.

Pagājušajā gadā noķerti vairāki grupējumi, kuri nodarbojās ar šāda veida zādzībām un uz brīdi Jūrmalā iestājies miers, taču tagad, acīmredzot kāds atkal nolēmis šādi, pretlikumīgi piepelnīties, nepadomājot par to, ka metāllūžņu uzpirkšanas vietā iegūtie daži desmiti eiro, var arī laupīt kāda cilvēka dzīvību.

0 Komentāru