Jūrmalā nodeg jumts tikko pabeigtai ģimenes mājai

Komentāri

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks 28. novembrī īsi pirms pulksten divpadsmitiem izcēlās privātmājā Jūrmalā, Rubeņa ielā. Saimnieki, neko nemanot, mierīgi darījuši katrs savus darbus, kad ieskrējis kaimiņš un panikā sācis kliegt.

”Lai arī mājā dzīvojam desmit gadus, tikko tikai bijām to tā kārtīgi pabeiguši būvēt,” tā saka Jūrmalas iedzīvotāji, kuri šodien postošā ugunsnelaimē palika bez jumta virs galvas. Kaimiņš klauvējas, saka skrieniet ārā. Es ņēmu kājas pār pleciem. Biju ģērbusies vienā halātā, paķēru vēl zābakus un skrēju. Bērnam arī vēl paspēju zābakus uzvilkt un aizvest pie kaimiņiem.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izrādās uguns iemetusies mājas jumtā 120 kvadrātmetru platībā. Kad glābēji ierobežojuši liesmu izplatību, saimniekam atļauts aiziet pakaļ dokumentiem un vērtslietām. Daudz gan nebija ko ņemt, jo uguns tikusi arī līdz mēbelēm.

Glābēju vadītājs tagad slavē Oksanu un Ēvaldu – viņi glābuši sevi un bērnu, nedomājot par mantiskām vērtībām. Turklāt palīdzējuši ugunsdzēsējiem ātrāk nonākt nelaimes vietā.

Glābējs piebilst, ka Valteri ir ļoti nepateicīgs rajons ugunsgrēku dzēšanai – šeit vienmēr ir problēmas ar ūdeni. Arī šoreiz nekas nebija citādi.

Bez pajumtes palikušie mājas saimnieki tagad varbūt kādu brīdi vēl varēs palikt pie radiem vai kaimiņiem. Taču pašu mājā kaut ko varēs sākt darīt tikai pavasarī, jo jau tagad ir skaidrs, ka uzlikt jaunu jumtu pāris dienās vienkārši nevar.

Vienīgais mierinājums un, kas nav mazsvarīgi, māja bijusi apdrošināta. Tas nozīmē, ka saimniekiem vismaz galva nesāpēs par to, kur dabūt naudu mājas atjaunošanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl