Jūrmalā ģimenes skandāls beidzies ar šaudīšanos

Komentāri

Pagājušo pirmdien Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu māju Jūrkalnes ielā, kur notikusi šaušana. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka mājas saimnieks, atrodoties alkohola reibumā, saniknojies par sievas neizpalīdzību, piedraudējis un iešāvis sienā.

Izdzirdot notikušo, sievietes māte izsaukusi policiju. Saprotot, ka tūlīt ieradīsies policija, vīrietis meties bēgt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietusī sieviete policistiem pastāstīja, ka viņas vīrs jau divas nedēļas intensīvi lieto alkoholiskos dzērienus un arī šaušanas brīdī bijis alkohola reibumā.

Pēc diennakts agresīvi noskaņotais vīrietis atgriezās mājās, kur viņu jau sagaidīja un aizturēja policijas darbinieki.

Aizturētais ir kāds 1957. gadā dzimis vīrietis, kurš pārkāpj šaujamieroču glabāšanas noteikumus. Proti, vīrieša īpašumā atrodas nereģistrēts mazkalibra ierocis, kā arī pašdarināts ierocis ar patronām.

Pret vīrieti šobrīd ir uzsākti kriminālprocesi par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagus miesas bojājumus, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, kā arī par šaujamieroču glabāšanas noteikumu pārkāpšanu.

Kā liecina Degpunktā rīcībā esošā neoficiālā informācija strīds starp abiem dzīvesbiedriem izcēlies tāpēc, ka laulātā draudzene, būdama medmāsa, it kā atteikusies palīdzēt vīram atskurbt, uzliekot sistēmu.

Lasi vēl