Jūrmalā ģimenes skandāls beidzies ar šaudīšanos

Komentāri

Pagājušo pirmdien Jūrmalas iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu māju Jūrkalnes ielā, kur notikusi šaušana. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka mājas saimnieks, atrodoties alkohola reibumā, saniknojies par sievas neizpalīdzību, piedraudējis un iešāvis sienā.

Izdzirdot notikušo, sievietes māte izsaukusi policiju. Saprotot, ka tūlīt ieradīsies policija, vīrietis meties bēgt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietusī sieviete policistiem pastāstīja, ka viņas vīrs jau divas nedēļas intensīvi lieto alkoholiskos dzērienus un arī šaušanas brīdī bijis alkohola reibumā.

Pēc diennakts agresīvi noskaņotais vīrietis atgriezās mājās, kur viņu jau sagaidīja un aizturēja policijas darbinieki.

Aizturētais ir kāds 1957. gadā dzimis vīrietis, kurš pārkāpj šaujamieroču glabāšanas noteikumus. Proti, vīrieša īpašumā atrodas nereģistrēts mazkalibra ierocis, kā arī pašdarināts ierocis ar patronām.

Pret vīrieti šobrīd ir uzsākti kriminālprocesi par draudiem izdarīt slepkavību vai nodarīt smagus miesas bojājumus, ja ir bijis pamats baidīties, ka šie draudi var tikt izpildīti, kā arī par šaujamieroču glabāšanas noteikumu pārkāpšanu.

Kā liecina Degpunktā rīcībā esošā neoficiālā informācija strīds starp abiem dzīvesbiedriem izcēlies tāpēc, ka laulātā draudzene, būdama medmāsa, it kā atteikusies palīdzēt vīram atskurbt, uzliekot sistēmu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl