Jūrmalā divriteņiem uzglūn velo zagļi

Komentāri

Jūrmalā pie lielveikala Rimi Lielupē aktivizējušies velosipēdu zagļi. Pirms pāris dienām apsargu degungalā dažu sekunžu laikā, pārkniebjot trosīti, nozagts divritenis, kuru policistiem dažu stundu laikā izdevies atgūt. Zaglis likumsargu redzeslokā nonācis ne reizi vien, tieši tāpēc viņu izskaitļot nebija grūti.

Tika noskaidrota iespējamā vainīgā persona, vēlāk vīrietis, kas, iespējams, pastrādājis minēto noziegumu. Pie viņa izņemts nozagtais velosipēds, saņemta arī papildu informācija, ka vīrietis varētu būt iesaistīts vēl vienā noziegumā, kas saistīts ar divu velosipēdu zādzību.
Strādājot ar minēto vīrieti, viņš savu vainu atzina iepriekš izdarītajā noziegumā, kā arī pie viņa izņemts vēl viens velosipēds no iepriekšējās zādzības.

Vēl vienu zagtu riteni garnadzis paspējis pārdot. Policisti tagad meklē zagtās preces uzpircējus, jo arī par šādu nodarījumu draud sods. Tikmēr Degpunktā žurnālisti aprunājas ar jūrmalniekiem. Viņi stāsta, ka zādzības pie lielveikaliem kūrortpilsētā nav retums un no savām kļūdām esot mācījušies. Parastas slēdzenes nekam neder. Ja atstāj divriteni, tad tas jāpieslēdz pamatīgi, vai arī līdzi jāņem dzīvā signalizācija un sargs suņa izskatā.

Ja arī jūs varat ieteikt kādu oriģinālu metodi, kā vislabāk publiskās vietās pasargāt velosipēdu no zagļiem, zvaniet uz Degpunktā karsto tālruni: 22000112 vai rakstiet e-pastu ar savām idejām degpunkta@lnt.lv. Labākos ieteikumus noteikti publiskosim kādā no nākamajām pārraidēm.

Lasi vēl