Jūrmalā atrod paštaisītu pistoli ar klusinātāju un patronas

Komentāri
Jūrmalā atrod paštaisītu pistoli ar klusinātāju un patronas
Foto: Valsts policija, Facebook.com

Nedēļas sākumā Jūrmalas policijas iecirknis saņēma informāciju no pašvaldības policijas, ka stāvlaukumā pie lielveikala Viestura ielā, Lielupē, aizturēts iereibis 1974. gadā dzimis vīrietis, kuram ir divi šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti. Pašvaldības policijas darbinieki aizturēto vīrieti nodeva Valsts policijas rīcībā.

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka kāds aculiecinieks redzējis, kā iereibušais vīrietis ar ierocim līdzīgu priekšmetu cenšas izsist automašīnas stiklu. Notikuma vietā bijusi arī kāda sieviete, taču vīrieša aizturēšanas laikā viņa aizbēgusi no notikuma vietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti noskaidroja sievietes personību un uzsāka viņas meklēšanu. Neilgi pēc notikušā policisti aizturēja 1979. gadā dzimušu sievieti – aizturētā vīrieša radinieci.

Pie vīrieša, kurš jau iepriekš sodīts par krāpšanu, policisti atrada un atsavināja pistoli ”Astra” un paštaisītu automātisko pistoli ar klusinātāju. Veicot sankcionētu kratīšanu abu aizturēto personu dzīvesvietā, policisti atrada arī 113 dažāda kalibra patronas, kā arī 12 kalibra apgrieztu bisi.

Par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Policija tiesai lūdza piemērot drošības līdzekli apcietinājumu, taču diemžēl tiesa to nepiemēroja. Turpinās izmeklēšana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl