Jūrmalā atrod paštaisītu pistoli ar klusinātāju un patronas

0 Komentāru
Jūrmalā atrod paštaisītu pistoli ar klusinātāju un patronas
Foto: Valsts policija, Facebook.com

Nedēļas sākumā Jūrmalas policijas iecirknis saņēma informāciju no pašvaldības policijas, ka stāvlaukumā pie lielveikala Viestura ielā, Lielupē, aizturēts iereibis 1974. gadā dzimis vīrietis, kuram ir divi šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti. Pašvaldības policijas darbinieki aizturēto vīrieti nodeva Valsts policijas rīcībā.

Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa darbinieki noskaidroja, ka kāds aculiecinieks redzējis, kā iereibušais vīrietis ar ierocim līdzīgu priekšmetu cenšas izsist automašīnas stiklu. Notikuma vietā bijusi arī kāda sieviete, taču vīrieša aizturēšanas laikā viņa aizbēgusi no notikuma vietas.

Policisti noskaidroja sievietes personību un uzsāka viņas meklēšanu. Neilgi pēc notikušā policisti aizturēja 1979. gadā dzimušu sievieti – aizturētā vīrieša radinieci.

Pie vīrieša, kurš jau iepriekš sodīts par krāpšanu, policisti atrada un atsavināja pistoli ”Astra” un paštaisītu automātisko pistoli ar klusinātāju. Veicot sankcionētu kratīšanu abu aizturēto personu dzīvesvietā, policisti atrada arī 113 dažāda kalibra patronas, kā arī 12 kalibra apgrieztu bisi.

Par šaujamieroča, šaujamieroča munīcijas izgatavošanu, remontēšanu, iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Policija tiesai lūdza piemērot drošības līdzekli apcietinājumu, taču diemžēl tiesa to nepiemēroja. Turpinās izmeklēšana.

0 Komentāru