Jūrmalā aiztur narkotiku tirgoņus

Komentāri
Jūrmalā aiztur narkotiku tirgoņus
FOTO: Valsts policija

Pagājušajā nedēļā Jūrmalas policijas iecirkņa darbinieki saņēma informāciju, ka Jūrmalā kāds vīrietis nodarbojas ar narkotisko vielu realizāciju.

Realizējot operatīvo informāciju, policijas darbinieki 6. novembrī ap pulksten 21.00 Jūrmalā, Dubultos, aizturēja 1987. gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada un atsavināja 7,5 gramus metamfetamīna. Vīrieti nogādāja policijas iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpinot izmeklēšanu, policistiem izdevās noskaidrot, ka aizturētais narkotiskās vielas iegādājies no kāda 1984. gadā dzimuša vīrieša. Policijas darbinieki naktī uz 7. novembri veica kratīšanu aizdomās turamā vīrieša dzīvesvietā, Zolitūdē. Pārbaudes laikā policisti atrada un atsavināja 2,3 gramus metamfetamīna. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts policijas iecirknī.

Identificējot aizturēto vīrieti, policijas darbinieki noskaidroja, ka viņš jau iepriekš bija tiesāts par noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar nelikumīgu narkotisko vielu apriti.

Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un neatļautu realizēšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās.

Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no trim līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Pagājušajā piektdienā abiem aizturētajiem tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl