Jūnija sākumā bezvēsts pazudušo Kasparu Dileviču atrod mirušu

0 Komentāru

Jūnija sākumā bezvēsts pazudušais Kaspars Dilevičs atrasts Daugavas krastā bez dzīvības pazīmēm, vēsta “Degpunktā”.

Ir pagājis aptuveni mēnesis kopš četrdesmit vienu gadu vecais Kaspars Dilevičs izgāja no savas dzīvesvietas Dagmāras ielā, Iļģuciemā, bet tā arī neatgriezās. Kaspara māte Marija aktīvi meklēja dēlu, bet bez panākumiem.

“Esot paklīdušas baumas, ka viņš ir pakāries Dzegužkalnā, bet tā nav taisnība, policijā mēs griezāmies uzreiz,” stāsta Kaspara māte Marija.

Divas nedēļas pagāja bez ziņām par vīrieša atrašanās vietu. Tad, jūnija vidū, tika uziets viņa līķis. Kriss, kas piedalījās pazudušā bērnības drauga meklēšanā, stāsta, ka mirstīgās atliekas izskalotas Daugavas krastā, Voleru apkaimē.

Kriss saka paldies līdzcilvēkiem, kas palīdzēja. Viņš atzīst, ka drauga nāves cēlonis nav zināms.

Kaspara bojāejas apstākļi ir mīklaini, un tuvinieki ar nepacietību gaida policijas ekspertīžu rezultātus.

Kaspars ir apglabāts, bet policijā nāves apstākļu izmeklēšana joprojām turpinās.

“Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, ir uzsākts kriminālprocess. Gala ekspertīzes rezultāti vēl nav saņemti, taču sākotnēji vardarbīgas nāves pazīmes nav konstatētas,” stāsta Valsts policijas pārstāve Gita Gžibovska.

Kriss, neziņas mocīts, devās pie Taro kāršu speciālista, lai noskaidrotu, kas īsti notika ar bērnības draugu un kāpēc viņš ir miris.

Taralogs teica, ka bērnības draugs izlēma nolēkt no tilta un izdarīt pašnāvību, bet attiecīgais lēmums neesot bijusi viņa paša iniciatīva, bet viņu līdz šai domai noveda vecāka gadagājuma cilvēks, kas bijis gluži tēva vietā.

Kriss vadās pēc zīlnieka sniegtās informācijas un policija nedz noliedz, nedz apstiprina bērnības drauga izteiktās versijas.

Kriss uzskata, ka Kaspars paveica pašnāvību citu cilvēku mudināts un cer, ka policija izmeklēšanas gaitā izskatīs arī šādu notikušā versiju.

0 Komentāru