Komentāri

Sestdienas pēcpusdienā, sestā tramvaja galapunktā Juglā norisinājies asiņains ķīviņš vairāku jaunu vīriešu starpā, kā rezultātā, divi no tajā iesaistītājiem guvuši durtas brūces, bet trīs citi, pretējās nometnes pārstāvji, metušies bēgt.

Aculiecinieki stāsta, ka viss noticis klusu, jo par notikušo vietējie uzzinājuši, tikai brīdī, kad notikuma vietā piestājis pirmais mediķu auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieka aizdomas apstiprina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, kur atklāj, ka izsaukums uz Brīvības gatvi saņemts ap pus pieciem vakarā un turp nosūtītas divas mediķu brigādes, jo izsaucējs ziņojis par diviem, it kā sadurtiem vīriešiem.

Lai arī dakteri notikuma vietā ieradušies tikai pēc dažām minūtēm, smagāk cietušais, 30 gadus vecais vīrietis, neskatoties uz ārstu veiktajiem reanimācijas pasākumiem, no gūtajām traumām miris.

Viņa 25 gadus vecais cīņu biedrs, pēc mediķu teiktā guvis krietni vien vieglākas traumas un pēc pirmās palīdzības saņemšanas notikuma vietā, nogādāts Rīgas Austrumu slimnīcā.

Vismaz pagaidām, Valsts policijas atsakās no sīkākiem komentāriem par notikušo, taču apstiprina, ka šāds notikums fiksēts, kā arī to, ka uz aizdomu pamata par šī nozieguma pastrādāšanu svētdienas rītā aizturēti trīs vīrieši, kuri šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl