Juglas tramvaja galapunktā nažu vicināšana beigusies ar kāda vīrieša nāvi

Komentāri

Sestdienas pēcpusdienā, sestā tramvaja galapunktā Juglā norisinājies asiņains ķīviņš vairāku jaunu vīriešu starpā, kā rezultātā, divi no tajā iesaistītājiem guvuši durtas brūces, bet trīs citi, pretējās nometnes pārstāvji, metušies bēgt.

Aculiecinieki stāsta, ka viss noticis klusu, jo par notikušo vietējie uzzinājuši, tikai brīdī, kad notikuma vietā piestājis pirmais mediķu auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aculiecinieka aizdomas apstiprina Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, kur atklāj, ka izsaukums uz Brīvības gatvi saņemts ap pus pieciem vakarā un turp nosūtītas divas mediķu brigādes, jo izsaucējs ziņojis par diviem, it kā sadurtiem vīriešiem.

Lai arī dakteri notikuma vietā ieradušies tikai pēc dažām minūtēm, smagāk cietušais, 30 gadus vecais vīrietis, neskatoties uz ārstu veiktajiem reanimācijas pasākumiem, no gūtajām traumām miris.

Viņa 25 gadus vecais cīņu biedrs, pēc mediķu teiktā guvis krietni vien vieglākas traumas un pēc pirmās palīdzības saņemšanas notikuma vietā, nogādāts Rīgas Austrumu slimnīcā.

Vismaz pagaidām, Valsts policijas atsakās no sīkākiem komentāriem par notikušo, taču apstiprina, ka šāds notikums fiksēts, kā arī to, ka uz aizdomu pamata par šī nozieguma pastrādāšanu svētdienas rītā aizturēti trīs vīrieši, kuri šobrīd atrodas īslaicīgās aizturēšanas izolatorā.

Lasi vēl