Juglā notver jaunieti, kurš no skolas nozog televizoru

1 komentārs
Juglā notver jaunieti, kurš no skolas nozog televizoru
FOTO: LETA

Notikuma vietā ieradās Patruļpolicijas ekipāža un noskaidroja aizdomās turamā jaunieša pazīmes, kā arī to, ka viņš, iespējams, pēcāk iekāpis taksometrā.

Likumsargi, apsekojot apkārtni, Lilastes ielā pamanīja taksometru, kura pakalpojumus ļaundaris patiešām bija izmantojis. Patruļpolicisti aizturēja 1995. gadā dzimušo jaunieti, kurš jau iepriekš desmit reizes tiesāts par mantiska rakstura noziegumiem un tikai janvārī atbrīvots no ieslodzījuma vietas.

Aizturētais jaunietis paskaidroja, ka patiešām noskrūvējis no sienas televizoru, kas pēcāk viņam uzkritis virsū, taču nespēja paskaidrot zādzības motīvus.

Nozagtais televizors tika atgūts, savukārt pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pateicamies vērīgajiem cilvēkiem, kuri pievērsa uzmanību aizdomīgajam jaunietim un par to nekavējoties ziņoja policijai.

1 komentārs