Joprojām tiek meklēta meitenīte, kuru māte, iespējams, aizvedusi uz Angliju

5 komentāri
Joprojām tiek meklēta meitenīte, kuru māte, iespējams, aizvedusi uz Angliju
FOTO: Valsts policija

Joprojām nav izdevies atrast sešus gadus veco Jekaterinu Dimovu, kuru, iespējams, māte aizvedusi uz Lielbritāniju, vēsta Valsts policijas mājaslapā publicētā informācija.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 1.biroja 2.nodaļa meklē bezvēsts pazudušo Jekaterinu Dimovu, dzimušu 2009. gadā, kuru 01.08.2015 māte paņēma no adreses Rīgā, Imantas ielā 6a un neatgriezās deklarētajā dzīvesvietā. Tika noskaidrots, ka augusta mēneša beigās Dimova kopā ar māti ir devusies uz Lielbritāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Līdz šim brīdim meitenes atrašanās vieta Lielbritānijā nav zināma. PAZĪMES: augums 122 cm, kalsnas miesas būves, mati blondi pusgari. ZIŅOT: 67086678 vai 110.

TOP komentāri

  • aija
  • Saule
    0 0 0

    Saule

    Pilnīgi pareizi, bērnam ir jābūt ar mammu kopā, un paldies Dievam Lielbritānija neizdod nekādu informāciju par cilvēkiem, kas dzīvo viņu valstī! :)
  • AA

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl