Komentāri

Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune kārtējo reizi iekūlies skandālā. Runā, ka viņš kādu jaunu puisi par agresīvu braukšanu pārmācījis ar dūru palīdzību.

Jelgavas novada pašvaldība nākusi klajā ar lūgumu iedzīvotājiem ziņot par agresīviem un pārgalvīgiem autobraucējiem, kuru novadā pēdējā laikā kļuvis daudz. Tie lielākoties esot jaunieši ar lētām, bet jaudīgām automašīnām, lielu pārgalvību un apšaubāmām autovadīšanas iemaņām. Viņu uzvedība uz ceļa – zem jebkuras kritikas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Amatpersonas tikušās gan ar jauniešiem, gan ar viņu vecākiem, taču rezultāts teju vai nekāds. Interesanti, ka šis aicinājums parādījies pēc kāda konflikta, kurā iesaistīts Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune.

Vircavas pagasta ciematā Mazlauki vietējie jaunieši braukuši pa ceļu, kas ved gar Caunes privātmāju, kad pēkšņi priekšā izbraucis pelēks Nissan džips un aizšķērsojis ceļu.

Pie stūres esot atradies Caune, kurš sekojis jauniešiem un nedaudz vēlāk viņus netrafarētā automobilī gaidījuši Jelgavas novada pašvaldības policijas inspektori. Viņi apturēja automašīnu, lika visiem jauniešiem iepūst alkometrā.

Jaunieši alkoholu nebija lietojuši un visi dokumenti bijuši kārtībā. Tikmēr piebraucis arī balts netrafarēts busiņš, no kura izkāpis Jelgavas novada pašvaldības policijas priekšnieks Haralds Dauginovičs. Pēc brīža ieradies Caunes kungs, sasveicinājies ar policistiem. Dauginovičs esot atvēris jaunieša automašīnas durvis, bet Caune ar dūri iesitis jaunietim pa seju.

Caune nenoliedz, ka konflikts bijis, bet sitiena faktu neapstiprina.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl