Jelgavas ”izspiešanas” gadījums nonācis līdz tiesai

Komentāri

Gandrīz gadu senais naudas izspiešanas gadījums Jelgavā nonācis līdz tiesai. Jauna meitene Jana un divi viņas draugi tiek vainoti izspiešanā.

Šā gada janvārī Degpunktā pēc palīdzības vērsās jauna sieviete vārdā Jana. Viņu, viņas dzīvesbiedru un vēl vienu draugu aizturējusi policija aizdomās par izspiešanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, Jana, Oļegs un Artūrs saslēgti rokudzelžos pēc tam, kad no sava paziņas Aigara izspieduši 200 eiro. Jana gan toreiz apgalvoja, ka apvainota nepatiesi.

Aigaru uzaicinājusi uz tikšanos, lai izrunātos, jo vīrietis pirms pieciem gadiem esot viņu izvarojis. Toreiz pēc tikšanās ar Aigaru norunāts vēl viens randiņš, uz kuru vīrietis atnācis ar naudu.

Pēc naudas nodošanas Janu un viņas draugus aizturēja policija, bet Aigars vērsās televīzijā ar savu versiju par notikušo. Viņš toreiz apgalvoja, ka Janai nekad nav pat pieskāries.

Meitene pie viņa gan savulaik palikusi pa nakti, jo Aigars nevarējis noskatīties, ka no mājām aizmukusī jauniete spiesta dzīvot daudzstāvu māju pagalmā teltī.

Aigars toreiz izsaucis policiju un agresīvo ciemiņu vēlme rakstīt iesniegumu par izvarošanu izgaisusi. Tomēr izspiedēji nav rimušies un turpinājusi Aigaru vajāt.

Tajā pašā vakarā Aigars vēlreiz vērsies policijā un notikusi agresīvās trijotnes aizturēšana. Ir pagājis vairāk nekā pusgads, un šorīt izspiešanā apsūdzētie beidzot sēdās uz tiesas sola. Diemžēl viens no aizdomās turamajiem bija dabūjis slimības lapu un tiesā ierasties nevarēja. Līdz ar to tiesa lēma, ka lietas iztiesāšana pārceļama.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl