Jelgavas ”izspiešanas” gadījums nonācis līdz tiesai

0 Komentāru
Jelgavas ”izspiešanas” gadījums nonācis līdz tiesai
FOTO: LETA

Gandrīz gadu senais naudas izspiešanas gadījums Jelgavā nonācis līdz tiesai. Jauna meitene Jana un divi viņas draugi tiek vainoti izspiešanā.

Šā gada janvārī Degpunktā pēc palīdzības vērsās jauna sieviete vārdā Jana. Viņu, viņas dzīvesbiedru un vēl vienu draugu aizturējusi policija aizdomās par izspiešanu.

Proti, Jana, Oļegs un Artūrs saslēgti rokudzelžos pēc tam, kad no sava paziņas Aigara izspieduši 200 eiro. Jana gan toreiz apgalvoja, ka apvainota nepatiesi.

Aigaru uzaicinājusi uz tikšanos, lai izrunātos, jo vīrietis pirms pieciem gadiem esot viņu izvarojis. Toreiz pēc tikšanās ar Aigaru norunāts vēl viens randiņš, uz kuru vīrietis atnācis ar naudu.

Pēc naudas nodošanas Janu un viņas draugus aizturēja policija, bet Aigars vērsās televīzijā ar savu versiju par notikušo. Viņš toreiz apgalvoja, ka Janai nekad nav pat pieskāries.

Meitene pie viņa gan savulaik palikusi pa nakti, jo Aigars nevarējis noskatīties, ka no mājām aizmukusī jauniete spiesta dzīvot daudzstāvu māju pagalmā teltī.

Aigars toreiz izsaucis policiju un agresīvo ciemiņu vēlme rakstīt iesniegumu par izvarošanu izgaisusi. Tomēr izspiedēji nav rimušies un turpinājusi Aigaru vajāt.

Tajā pašā vakarā Aigars vēlreiz vērsies policijā un notikusi agresīvās trijotnes aizturēšana. Ir pagājis vairāk nekā pusgads, un šorīt izspiešanā apsūdzētie beidzot sēdās uz tiesas sola. Diemžēl viens no aizdomās turamajiem bija dabūjis slimības lapu un tiesā ierasties nevarēja. Līdz ar to tiesa lēma, ka lietas iztiesāšana pārceļama.

0 Komentāru