Jelgavas bezpajumtnieku “dzīves svinēšana” ir izgājusi ārpus kontroles

Komentāri

Dzert, pīpēt un dedzināt – ir jau zināms, par kādas kategorijas cilvēkiem ir runa. Diemžēl šos cilvēkus viņu dzīves smagie apstākļi bieži vien pamudinājuši uz absolūti destruktīvu rīcību. Tā otrdien Jelgavā bezpajumtnieki aizdedzinājuši pamestu divstāvu māju. Divi no klaidoņiem tā arī nespēja no aizdedzinātā nama izkļūt.

Vēlā otrdienas vakarā Jelgavā, Bauskas ielā, nomaļā vietā pie paša dzelzceļa aizdegās kāda divstāvu māja. Pēc skata tā ir pamesta, taču namā jau ilgāku laiku mitinājušies bezpajumtnieki. Viņi, visticamāk, arī ir ugunsnelaimes izraisītāji, turklāt paši kļuvuši par liesmu upuriem. Divi klaidoņi gājuši bojā vēl pirms glābēju ierašanās. Ugunsdzēsējiem nekas cits neatlika, kā no liesmām un dūmiem izvilkt jau mirušus cilvēkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienu bojāgājušo glābēji pamanīja uzreiz. Viņš bija gandrīz ticis ārā no degošajām telpām, tomēr pie pašas izejas nosmacis. Otrs upuris atrasts dziļāk telpās, viņam virsū uzgāzies apmetums. Blakus māju iedzīvotāji par piedzīvoto ugunsgrēku saka, – tas jau bija gaidāms. Apkārtnē esošie grausti deg nebūt ne pirmo reizi, un viņiem grausti ir apnikuši.

Skaties foto:

Bezpajumtnieki paši par sevi esot nekaitīgi, bet tas, ka pulcējas lielos baros, dzer un trokšņo, liek suņiem cauru nakti riet. Pēdējoreiz nodegušās mājas virzienā redzēti soļojam kādi pieci cilvēki – gan sievietes, gan vīrieši. Kā vietējie smej – atraduši sev perfektu ģeogrāfisku novietojumu – starp “točkām” un baznīcu.

Vietējie saka, pēc šā ugunsgrēka miers būs īslaicīgs. Proti, tik ilgi, kamēr, veicot izmeklēšanu, notikuma vietā piebraukās ugunsdzēsēji un policisti. Domājams, – pēc pāris dienām visi klaidoņi būs atpakaļ, un sāksies viss no gala.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl