Jelgavas bezpajumtnieku “dzīves svinēšana” ir izgājusi ārpus kontroles

Komentāri

Dzert, pīpēt un dedzināt – ir jau zināms, par kādas kategorijas cilvēkiem ir runa. Diemžēl šos cilvēkus viņu dzīves smagie apstākļi bieži vien pamudinājuši uz absolūti destruktīvu rīcību. Tā otrdien Jelgavā bezpajumtnieki aizdedzinājuši pamestu divstāvu māju. Divi no klaidoņiem tā arī nespēja no aizdedzinātā nama izkļūt.

Vēlā otrdienas vakarā Jelgavā, Bauskas ielā, nomaļā vietā pie paša dzelzceļa aizdegās kāda divstāvu māja. Pēc skata tā ir pamesta, taču namā jau ilgāku laiku mitinājušies bezpajumtnieki. Viņi, visticamāk, arī ir ugunsnelaimes izraisītāji, turklāt paši kļuvuši par liesmu upuriem. Divi klaidoņi gājuši bojā vēl pirms glābēju ierašanās. Ugunsdzēsējiem nekas cits neatlika, kā no liesmām un dūmiem izvilkt jau mirušus cilvēkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienu bojāgājušo glābēji pamanīja uzreiz. Viņš bija gandrīz ticis ārā no degošajām telpām, tomēr pie pašas izejas nosmacis. Otrs upuris atrasts dziļāk telpās, viņam virsū uzgāzies apmetums. Blakus māju iedzīvotāji par piedzīvoto ugunsgrēku saka, – tas jau bija gaidāms. Apkārtnē esošie grausti deg nebūt ne pirmo reizi, un viņiem grausti ir apnikuši.

Skaties foto:

Bezpajumtnieki paši par sevi esot nekaitīgi, bet tas, ka pulcējas lielos baros, dzer un trokšņo, liek suņiem cauru nakti riet. Pēdējoreiz nodegušās mājas virzienā redzēti soļojam kādi pieci cilvēki – gan sievietes, gan vīrieši. Kā vietējie smej – atraduši sev perfektu ģeogrāfisku novietojumu – starp “točkām” un baznīcu.

Vietējie saka, pēc šā ugunsgrēka miers būs īslaicīgs. Proti, tik ilgi, kamēr, veicot izmeklēšanu, notikuma vietā piebraukās ugunsdzēsēji un policisti. Domājams, – pēc pāris dienām visi klaidoņi būs atpakaļ, un sāksies viss no gala.

Skaties video:

Lasi vēl