Jelgavā vīrietis uzbrūk garāmgājējiem un sit bērnus

26 komentāri
Jelgavā vīrietis uzbrūk garāmgājējiem un sit bērnus
FOTO: Ekrānšāviņš

Jelgavas iedzīvotājs Kristaps vakar vakarā iznācis no tirdzniecības centra Pilsētas pasāža un sapratis, ka ceļš mājup šoreiz, visticamāk, būs citādāks nekā citās dienās. Viņš izdzirdējis ziņas par kādu apkārt klīstošu, saniknotu, aptuveni 25 gadus vecu vīrieti, kurš uzbrūkot cilvēkiem.

Kristaps kāpis uz velosipēda, sekojis vīrietim un ar mobilo tālruni filmējis notiekošo. Vīrietis pa ceļam aizticis teju ikvienu garāmgājēju. Kristapa nofilmētajā video redzams, kā viņš no uzbēruma pie tilta nogrūž lejā mazu meiteni ar skrejriteni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Brīdi vēlāk vīrietis uzbrūk garāmbraucošam velosipēdistam. Arī velosipēdists saņem spēcīgu sitienu un nenotur līdzsvaru. Viņš nokrīt uz braucamās daļas.

Ja vīrieti atzīs par garīgi slimu, viņam nāksies ārstēties, ja nē – draud sods par huligānismu. Pašu Kristapu visvairāk pārsteidzis fakts, ka visi pārējie cilvēki, kuri redzējuši uzbrukumus gan pieaugušajiem, gan bērniem, neko nav darījuši, lai satrakoto vīrieti apturētu.

Kristaps akcentē, ka neviens nedrīkst darīt pāri citiem cilvēkiem, vēl jo vairāk – bērniem! Sabiedrībai ir jāiesaistās kārtības nodrošināšanā, ja tas ir viņu spēkos. Jābūt atsaucīgiem un atbildīgiem. Tieši tāpēc viņš darījis visu, lai agresīvais cilvēks nevienam vairs neuzbruktu.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Jelgavniece
  +19 +19 0

  Jelgavniece

  Noskaties "Degpunktā" sižetu un tad saki, ka viņš nepalīdzēja... viņš vismaz tika galā ar šo personu.
 • Vispār
  +15 +15 0

  Vispār

  aha, ja uzreiz sadotu pa bieti, tad pašu ieliktu čokā. normāli, ka safilmē un tikai tad ķeras pie lietas. vienmēr vajag pašaizsardzību ievērot.
 • jelgavniece2
  +10 +10 0

  jelgavniece2

  Godigi sakot-sabiedriskais fuj tiem,kas pielava,ka vinus stumda un grustaun gaja talak.Tas virietis nogruda ari bernu,ja nebutu tads kaa Kristaps,tad uz tilta vareja notikties vel lielaka tragedija.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl