Komentāri

Jelgavā sākuši uzdarboties dzīvokļu apzadzēji. Viņu guvums – kažoks, mētelis, dators, mobilais telefons un zirņu biezputra. tieši tā – viens no garnadžiem bijis tik izbadējies, ka uzcienājies no katliņiem, kas nolikti uz balkona. 

Ilze pagājušajās brīvdienās atradās ārzemēs, kur ceļojuma laikā viņu pārsteidza nepatīkamas ziņas. Viņas pirmā stāva dzīvoklim Dobeles ielā ir izsists logs, pie palodzes pielikts dēlītis, kas bijis līdzīgs kaķu trepītēm un sniegā mētājas sega. Izrādās – kamēr saimnieces nebija mājās, Ilzes dzīvoklis vēlā vakarā apzagts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zagļi ierāpušies pa logu un ņēmuši visu, kas viņiem šķitis vērtīgs.

Tā vien šķiet, ka noziedznieki gatavojušies iet ciemos pie dāmām, jo no plauktiem pazudušas smaržas, pustukšs kosmētikas noņēmējs un sarkans kažoks, kā arī parasts vilnas mētelis.

Ilze stāsta – paņemtais kažoks ir ļoti viegli atpazīstams, košā sarkanā krāsā. Viņa to uz ielas nekavējoties atpazītu un paziņotu policijai par iespējamo zagli.

Kaimiņi no pretējās mājas stāstījuši, ka redzēja vakarā logos degam gaismu – tātad zagļi ieslēguši lampas. Ne par velti viņi tikuši pat līdz ledusskapim un Ilzes šokolādei, kas tur stāvēja.

Sieviete nodarītos zaudējumus lēš aptuveni 1000 eiro un saka, ka visnepatīkamākā ir sajūta, ka kāds rakājies pa viņas atvilktnēm. Kolīdz tiks no jauna iestiklots logs, viņa sola uzstādīt signalizāciju un saka – labi, ka dzīvoklis un tajā esošās manta bija apdrošinātas.

Tajā pašā dienā līdzīgi klājies pasta ielas iedzīvotājai Vijai un viņas dēlam Andrim. Abi divi saldi gulējuši, piedevām Andris slimojis ar gripu, kad nakts vidū atvērušās Andra istabas balkona durvis un dzīvoklī ienācis zaglis.

Andra mamma Vija stāsta – kamēr dēls mucis, viņa nākusi skatīties, kas īsti notiek. Tur uz balkona viņa atradusi kādu jaunu vīrieti, kurš vakariņojis.

Kamēr sieviete zvanījusi policijai, zaglis paēdis zirņu putru, paķēris no galda dēla mobilo telefonu un prom bijis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl