Jelgavā uzdarbojas izsalkuši zagļi; zog kažokus un zirņu biezputras

0 Komentāru
Jelgavā uzdarbojas izsalkuši zagļi; zog kažokus un zirņu biezputras
FOTO: LETA

Jelgavā sākuši uzdarboties dzīvokļu apzadzēji. Viņu guvums – kažoks, mētelis, dators, mobilais telefons un zirņu biezputra. tieši tā – viens no garnadžiem bijis tik izbadējies, ka uzcienājies no katliņiem, kas nolikti uz balkona. 

Ilze pagājušajās brīvdienās atradās ārzemēs, kur ceļojuma laikā viņu pārsteidza nepatīkamas ziņas. Viņas pirmā stāva dzīvoklim Dobeles ielā ir izsists logs, pie palodzes pielikts dēlītis, kas bijis līdzīgs kaķu trepītēm un sniegā mētājas sega. Izrādās – kamēr saimnieces nebija mājās, Ilzes dzīvoklis vēlā vakarā apzagts.

Zagļi ierāpušies pa logu un ņēmuši visu, kas viņiem šķitis vērtīgs.

Tā vien šķiet, ka noziedznieki gatavojušies iet ciemos pie dāmām, jo no plauktiem pazudušas smaržas, pustukšs kosmētikas noņēmējs un sarkans kažoks, kā arī parasts vilnas mētelis.

Ilze stāsta – paņemtais kažoks ir ļoti viegli atpazīstams, košā sarkanā krāsā. Viņa to uz ielas nekavējoties atpazītu un paziņotu policijai par iespējamo zagli.

Kaimiņi no pretējās mājas stāstījuši, ka redzēja vakarā logos degam gaismu – tātad zagļi ieslēguši lampas. Ne par velti viņi tikuši pat līdz ledusskapim un Ilzes šokolādei, kas tur stāvēja.

Sieviete nodarītos zaudējumus lēš aptuveni 1000 eiro un saka, ka visnepatīkamākā ir sajūta, ka kāds rakājies pa viņas atvilktnēm. Kolīdz tiks no jauna iestiklots logs, viņa sola uzstādīt signalizāciju un saka – labi, ka dzīvoklis un tajā esošās manta bija apdrošinātas.

Tajā pašā dienā līdzīgi klājies pasta ielas iedzīvotājai Vijai un viņas dēlam Andrim. Abi divi saldi gulējuši, piedevām Andris slimojis ar gripu, kad nakts vidū atvērušās Andra istabas balkona durvis un dzīvoklī ienācis zaglis.

Andra mamma Vija stāsta – kamēr dēls mucis, viņa nākusi skatīties, kas īsti notiek. Tur uz balkona viņa atradusi kādu jaunu vīrieti, kurš vakariņojis.

Kamēr sieviete zvanījusi policijai, zaglis paēdis zirņu putru, paķēris no galda dēla mobilo telefonu un prom bijis.

0 Komentāru