Komentāri

Jelgavnieki ir nāves briesmās – kamēr viņi guļ, kāds dedzina viņu mājas. Turklāt nu jau tik bieži, ka bail kādu nakti sadegt dzīviem.

Viens kvartāls, divi lieli ugunsgrēki – jelgavnieki stāsta, ka vakar degušas mājas gan Kārļa, gan Liepu ielā. Liepu ielā – neapdzīvota ēka, bet Kārļa ielā krietni bēdīgāk – daudzdzīvokļu nams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Labi, ka ugunsdzēsēji braukuši uz vienu izsaukumu un pirms mājiniekiem pamanījuši otru.

Tagad mājas iedzīvotāji ir bailēs, ka jebkuru nakti kāds atkal var atnākt un sadedzināt viņus dzīvus.

Var domāt, ka šajā rajonā vienkārši pastaigājas dedzinātājs, taču, iespējams, ka kādam vienkārši nepatīk šīs mājas iemītnieki.

Cilvēki gan paši saka, ka ienaidnieku viņiem nav.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl