1 komentārs

Septiņi pusaudži darba svētkus, 1. maiju, Jelgavā svinējuši ar nedarbiem. Divas meitenes un pieci puiši lēmuši ”paspēlēties” ar sabiedriskā transporta pieturvietas soliņu.

Pusaudži ir ālējušies, kamēr soliņš vienkārši sadalījies. Tagad tur, kur kādreiz varēja ērti piesēst, ir lūžņu kaudze, savukārt pusaudžiem draud nepatikšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņus pamanījis netālu esošās skolas sargs, kurš par notiekošo pastāstījis policijai. Sargs ziņojis, ka jaunieši ne tikai lauza soliņu, bet arī spēra ar kājām pa pieturas stikliem.

Pašvaldības policisti aizturētos septiņus pusaudžus nodevuši Valsts policijai, kur viņiem, visticamāk, draud sods par huligānismu, kas neviena cilvēka biogrāfiju neizdaiļo. Savukārt sabojātais soliņš pieder pašvaldībai, un, iespējams, ka tā salauzējiem nāksies par to samaksāt.

Skaties video!

TOP komentāri

 • Ieva
  +1 +1 0

  Ieva

  Labāk būtu likt nevis samaksāt, bet pielikt pie darba:
  1) salauztā soliņa vietā lai katrs izgatavo vienu jaunu soliņu un
  2) katram no viņiem jānomazgā visu pilsētas pieturvietu stikli.
  Pēc šādas darba terapijas neviens no viņiem neko tādu vairs neatkārtos un arī savus draugus atturēs no līdzīgu "nedarbu" pastrādāšanas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl