Jelgavā pie naktskluba sadurts vīrietis

14 komentāri
Jelgavā pie naktskluba sadurts vīrietis
FOTO: LETA

Pie Jelgavas naktskluba Tonuss atkal risinājušies asiņaini notikumi. Neoficiāla informācija liecina, ka tur pamatīgi sadurts kāds jauns vīrietis, savukārt viņa pāridarītājs, kurš jau iepriekš tiesāts par slepkavību, šobrīd slēpjas no policijas.

Ar LNT raidījuma Degpunktā komandu sazinājās kāds Jelgavas iedzīvotājs, lai pastāstītu par notikumiem, kas šajās pirmssvētku dienās nekur vēl nav izskanējuši.

Vīrietis ir satraukts gan par klusumu, kas saistīts ar šiem notikumiem, gan par savu un savas ģimenes drošību Jelgavā. Sācies viss ar kādas kompānijas gājienu atpūsties, savukārt beidzies reanimācijas nodaļā un labi vēl, ka ne morgā.

Vai nu pirms došanās uz naktsklubu Tonuss, vai pēc viņiem sākās konflikts ar citu kompāniju. Visi puiši ir gana sportiski. Kad nespēja vairs tikt galā ne ar dūrēm, ne vārdiem, viens no ņēma rokās nazi un savam pretiniekam deviņas reizes iedūra vēderā.

Cietušais par laimi nav zaudējis dzīvību, spējis sagaidīt ātrās palīdzības mediķus un šobrīd ārstējas slimnīcā. Viņa stāvoklis esot smags, bet stabils.

Pats klubs šodien ir slēgts un, ja incidents noticis ārpus viņu telpām, ir pilnīgi loģiski, ka apsargi nav iejaukušie un neviens nav uzbrucēju, vīrieti vārdā Romulads, aizturējis.

Vīrietis esot jau tiesāts par patēva slepkavību un arī pēc tās diezgan ilgi slapstījies, līdz paņemts ciet.

Šobrīd vīrieti, kura vārds ir Romualds, meklējot gan policisti, gan cietušā puiša draugi. Kuri atradīs pirmie, tie arī pielietos savus aizturēšanas paņēmienus. Tikmēr jelgavniekiem, noskatoties notikušajā ir bail pašiem par savu drošību.

Statistika rāda, ka gada laikā naktsklubā Tonuss iet bojā aptuveni divi cilvēki.
14 komentāri